Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Desmitā filmēšanas diena: Jeļena un viņas Vidusāzijas aitu suns»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 un jubilejas desmitā fotosesija! Par fotosesijas varoņiem kļuva harizmātiskā Jeļena un  viņas Vidusāzijas aitu suns, bet fotosesija notika, jau pazīstamajā mums viesnīcā SemaraH Metropole.

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada. SemaraH Hotel Metropole ir lieliska vieta, kur apmesties-gan atpūtas, gan darījumu brauciena laikā, apmeklēt stilīgu restorānu De Commerce Gastro Pub 1871 un vairākas konferenču zāles.

 Jeļenas tēls

Jeļena ir radoša persona, un tāpēc nolēma veidot savu tēlu patstāvīgi, neizmantojot stilistu palīdzību. Un ir jāatzīmē, ka viņai tas lieliski izdevās!
Izdevās tā, ka visa mūsu filmēšanas grupa bija sajūsmā par viņas izskatu. Jeļenai bija uzvilkti rozā svārki ar izšuvumu ar kristāliem. Svārku garums, kas ir atbilstošs New Look stilam, atvēra slaidas kājas, kas izdevīgi akcentēja samta kurpes no amerikāņu dizainera. Uz pārsteidzoša un oriģināla papēža un ar bantītēm, kuras piesaistīja uzmanību.
Melna žakete, kura sašuta pēc silueta, ir izrotāta ar mazām, smalkām pogām priekšpusē un rāvējslēdzēju no aizmugures, šī žakete ir ideāli piemērota svārkiem.

 

 
Jeļenas tēls nevarēja iztikt bez aksesuāriem. Ažūra cimdi un spoži gredzeni labvēlīgi izskatījās uz mūsu modeles rokām. Kaklarota no MaxMara izrotāja dekoltē zonu. Stilīgs make-up’s tika uzsvērts ar brillēm no Love Moschino.

 

 
Jeļena piedalās mūsu kalendāra filmēšanā, kopš šī projekta dibināšanas gada, taču šī gada tēma šķita viņai īpaši interesanta un iedvesmojoša. Odrijas Hepbernas tēls, Jeļenai esot ļoti tuvs, un viņa piegāja pie sava tēla izskata ļoti saudzīgi. Īpaši ilgi kopā ar frizieri strādāja pie frizūras. Un tas bija tā vērts! Eleganta bante, kas izveidota no rudiem matiem nav atstājusi vienaldzīgu nevienu!

Suns, kas mīl tikai vienu

Kalendāra fotosesijā Jeļena piedalījās kopā ar savu Vidusāzijas aitu suni HARUM ROVAJAT AK-KUSH ORH, mājās – Ak Ku.

Alabaja, jeb Vidusāzijas aitu suns, ir ļoti izturīgs, pašpārliecināts un bezbailīgu suns ar spēcīgu aizsargājošu instinktu.

Vidusāzijas teritorijā mita daudz tautu, un viņi savus suņus sauca atšķirīgi. Tādēļ šobrīd pastāv pietiekami daudz šīs šķirnes nosaukumu. Oficiāli tā saucas – Vidusāzijas aitu suns, tieši ar šādu nosaukumu šķirne ir ierakstīta RKF un FCI. Bet viņai ir arī citi neoficiālie nosaukumi: Turkmēņu alabajs, Kazahstānas vilku suns. Šo šķirni principā var saukt, tā kā ikviens vēlas, bet šis standarts joprojām ir viens, un tam jāatbilst Vidusāzijas aitu suņa aprakstam. Ja jums mēģinās pārdot kazahu vilka suni, cenšoties pārliecināt, ka tā ir jauna šķirne, tas nozīmē, ka vai pārdevējs pats maldās, vai apzināti maldina jūs.

PSRS šķirnes audzēšanas darbi tika uzsākti 30.gados. 20. gs. Starptautiskā šķirnes kinoloģiskā asociācija atzina šķirni 1989. gadā.

 

 

Tas ir ļoti gudrs suns, kurš spēj ne tikai apgūt komandas, bet apdomāt situāciju un pieņemt lēmumus. Piemēram, aizsargājot ganāmpulkus, paši suņi nolēma, cik liels attālums no aitām līdz plēsīgajam ir bīstams, un kad plēsējs tuvojās šai zīmei, viņi uzreiz uzbruka viņam.

Šādas nopietnas intelektuālas spējas ir novedušas pie alabaju neatkarības veidošanas un viņu ticību saviem spēkiem. Tāpēc šī šķirne atšķiras ar savu sīkstumu ne tikai, lai sasniegtu savus aizsardzības mērķus, bet arī saskaroties ar īpašnieku. Bez nopietniem izglītojošiem darbiem un pastāvīgu apmācību šeit neiztikt.

Šie rāmie milži pret svešiem ir atturīgi un nogaidoši, toties viņi ir ļoti uzticīgi savam saimniekam. Alabajs sekos savam saimniekam līdz pasaules galam, atdos par viņu, ja būs nepieciešams, pat savu dzīvi. Viņš nekad nesūdzas par sāpēm un no viņa jūs nedzirdēsiet ne vienu brēcienu. Suns, kas mīl tikai vienu cilvēku, kas ir uzticīgs tikai savam izredzētajam cilvēkam, lepni aizsargās visu, kas viņam pieder: māju, zemes gabalu, radiniekus, bērnus.
 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeļi: Jeļena Ārgale un Vidusāzijas aitu suns

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un video montāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv