Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Vienpadsmitā filmēšanas diena: Mihails, Oksana un melnie terjeri»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018, jau pie pašas finiša līnijas! Mihails, Oksana Babula un viņu mājas mīluļi – šodienas kalendāra Amber Dog Calendar 2018  filmēšanas varoņi. Fotosesiju, kā ierasts, mēs pavadījām greznajā viesnīcā SemaraH Metropole.

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada. SemaraH Hotel Metropole ir lieliska vieta, kur apmesties-gan atpūtas, gan darījumu brauciena laikā, apmeklēt stilīgu restorānu De Commerce Gastro Pub 1871 un vairākas konferenču zāles.  

 

 

Kleita no Victoria Pucci

Oksana bija tērpusies kleitā, kas saucas “Džezs”, no Viktorijas Pučkorienes. Zilganpelēka kleita no stingra  zīda krepa, ar dekoratīvu brokāta apdari un bārkstīm pie apakšmalas, izskatījās labi uz fotosesijas varones, uzsverot viņas spilgti zilas acis un slaidas kājas.

 

 

Apavi no Baltā Kumode

Izaicinošs tēls nebūtu pabeigts bez krāsainām lakotām “laiviņām” uz izsmalcināta papēža no Loriblu. Kurpes perfekti saskaņojas ar kleitu un padara varones izskatu vēl stilīgāku.

 

Stils no skaistumkopšanas salona Esthetica

Pagājušā gadsimta 50. gadu stila frizūra un sievišķīgs make-up’s ar uzsvaru uz skaistu lūpu formu un apburošu smaidu, pabeidz lielisku tēlu.
Mihails, uzvalkā, kas sastāv no trim daļām, sarkanā cepurē no Ksenijas Danilovas, kura esot vienā tonī ar kaklasaiti un zīda lakatu. Mihails izskatās kā īsts Neapoles dendijs, kura izskats ir cienīgs viņa skaitu meitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rotaslietas no Dimants

Brīnišķīgs trio -auskari, liela aproce un kulons no "Gianni Lazzaro" no balta zelta ar rozā zilajiem akmeņiem, papildināja Oksanas izskatu, un tēlam bija vēl vairāk varavīksnes nokrāsas!

Skaistajā fotosesijā, kopā ar Oksanu un Mihailu, piedalījās melnie terjeri: Testamurriers Ontaria, mājās – Ri; ALIGERA Deti Arbata, mājās – Gera; Batar Deti Arbata, mājās – Batars.

 

 

Pinkains un varens

Melnais terjers – dienesta suņu šķirne, kas tika audzēta 20. gs. otrajā pusē PSRS audzētavā “Sarkanā Zvaigzne”. Šķirni sāka veidot no Milzu šnauceriem.

Melnais terjers ir unikāla šķirne, kas ir krievu kinologu lepnums. Pinkains un varens mājdzīvnieks, kuram piemīt grācija, izcilas kaujas īpašības, attīstīts prāts un uzticība īpašniekam. Ar šādu suni jūs nekad netiksiet atstāts viens ar nepatikšanām, jo dzīvnieks ir uzticams pavadonis un uzticīgs draugs.

Šķirne kļuva pieejama parastajiem amatieriem 70. gadu beigās, kad vietējai armijai bija pietiekams suņu skaits. Uz pasaules skatuves suns parādījās 1975. gadā izstādē Budapeštā, bet pēc tam Eiropas valstīm arī parādījās interese par šo šķirni.

Melnajam terjeram, kas "radīts" pēc paša Staļina rīkojuma, ir daudz priekšrocību kā mājdzīvniekam un var aizņemt pienācīgu vietu jebkuras ģimenes dzīvē.

 

Pēc savas dabas melnie terjeri atšķiras ar  ļoti aizdomīgu un piesardzīgu raksturu. Ja sniegt viņiem agrīnas socializācijas apmācības, tad pret svešiniekiem suņi izturēsies iecietīgi, taču siltu pieņemšanu gaidīt nevajag.

Suņi ļoti mīl un pieķeras bērniem – melnie terjeri ir gatavi visu savu uzmanību pievērst bērniem, un saudzīgi spēlēties ar viņiem un uzvesties kā auklīte. Neskatoties uz diezgan sarežģītu raksturu, mājdzīvnieki ir gatavi piedot bērniem jebkādas blēdības un ir gatavi uzņemties rotaļlietas lomu.

 

 

 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

 

Modeļi: Oksana, Mihails Babula un melnie terjeri

Matu sakārtojums:  Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un video montāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv