Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Divpadsmitā filmēšanas diena: Svetlana un viņas un melnie terjeri»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 ir pienākusi pēdējā fotosesija! Par fotosesijas, kura norisinājās izsmalcinātā viesnīcā SemaraH Metropole, varoņiem kļuva Svetlana un melnie terjeri.

 

 

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada. SemaraH Hotel Metropole ir lieliska vieta, kur apmesties-gan atpūtas, gan darījumu brauciena laikā, apmeklēt stilīgu restorānu De Commerce Gastro Pub 1871 un vairākas konferenču zāles. 

Kleita no Victoria Pucci

Svetlana bija ārkārtīgi skaista sudraba-tērauda kleitā New Look  stilā no Viktorijas Pučkorienes. Komplimentārais garums un korsete izskatījās brīnišķīgi uz mūsu varones figūras. Tēlu papildināja rozā krāsā gari cimdi un baltās spalvas matos. Uzmanību arī piesaistīja lielās pogas uz kleitas.

 

Apavi no Baltā Kumode

Kur tad bez mūsu mīļotā apavu kluba? Šodien tika izvēlēts Vittorio Virgili darbs. Patīkamā rozā krāsa bija lieliski apvienota ar Svetlanas kleitas pogām un jau minētiem cimdiem. Atvērtais papēdis izskatās koķeti un lieliski iekļaujas vispārējā stilā.

 

Stils no skaistumkopšanas salona Esthetica

Salona meistari izvēlējās realizēt pārsteidzošu make-up’u rozā un zilā krāsās. Galveno uzsvaru liekot uz lūpu krāsu fuksijas tonī.
Mati uzsprausti augstā frizūrā, kas esot klasika New look stilam. Frizūra ir interesanta ar savu neparasto dekoru zieda veidā un ar spalvām pie Svetlanas pieres. Ļoti “viegli”, bet tai pat laikā ļoti eleganti! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rotaslietas no Dimants

Svetlana tēlu apkopoja greznas rotaslietas no “Gianni Lazzaro”, kā arī kaklarota no “Talento” no baltā zelta ar rozā safīriem un žadeītu. Zvaigžņu cienīgs skaistums!

 

 

Drosmīgs un dzīvespriecīgs

Mūsu noslēguma fotosesijā kopā ar Svetlanu piedalījās melnie terjeri: OTVAZHNY VOIN BERISLAVA, mājās – BELOČKA (Vāverīte); OTVAZHNY VOIN DRAGON UDACHI, mājās – TOŠKA.

Melnais terjers - unikāla šķirne, kas ir krievu kinologu lepnums. Šķirne parādījās mērķtiecīga darba rezultātā, ko veica audzētavas "Sarkanā zvaigzne" speciālisti. Kopš 1924. gada militārās padomes lēmums sāka izmantot suņus militāriem nolūkiem. Maskavas tuvumā tika izveidota audzētava un zinātniskā laboratorija.

Pēc kara dienesta suņu skaits strauji samazinājās, bet nepieciešamība pēc viņiem palika. Suņi tika izmantoti tautsaimniecībā, armijā. Izpildot valdības rīkojumu, "Sarkanā Zvaigzne" nodarbojās ar sargsuņu audzēšanu un sagatavošanu. Bija nepieciešamas universālas šķirnes, kas spēj strādāt skarbā klimatā un, kurus var izmantot dažāda veida darbos.

Sākās starpškirņu trofeju suņu selekcija. Rezultātā tika rādītas vairākas šķirņu grupas. Pašlaik no tām palikušas tikai divas: melnais terjers un Maskavas sargsuns.

 

Selekcijas rezultātā melnais terjers saņēma šādas īpašības: no kaukāziešiem - drosmi; no milzu šnaucera (Riezenschnauzer) - viltīgumu; rotveilera spēku, ņūfaundlenda (Newfoundland) mieru, erdelterjera jautrību.

Piecdesmitajos gados suņu audzētavas tika nodotas suņu audzētājiem. Melnie terjeri sāka izplatīties visā Maskavā, Sverdlovskā, Ļeņingradā. Vēlāk viņi kļuva populāri Polijā, Somijā un Ungārijā.

Melnais terjers sākotnēji tika audzēts kā dienesta suns. Tādēļ šajā šķirnē ģenētiski tiek noteiktas aizsarga īpašības. Viņi ir ļoti drosmīgi un vērīgi suņi, kuriem nav vajadzīga agresija. Viņiem ir brīnišķīga reakcija un tie var kļūt par efektīviem sargiem.

Melni terjeri praktiski nerej, ja vien tas nav nepieciešams. Šīs šķirnes suņiem ir raksturīgs dominējošais raksturs, tādēļ viņiem ir nepieciešams izlēmīgs un pārliecināts īpašnieks, kas tos izglītos cietsirdībā, bet arī neaizmirsīs par mīlestību.

 

 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeļi: Svetlana Peroviča un melnie terjeri

Matu sakārtojums:  Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un video montāža: Arsenijs Poltoraks

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv