Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
AMBER DOG CALENDAR 2017   Dino ZOO , Birma Pets  un the Pet Elite veikalos Reklāma

AMBER DOG CALENDAR 2017 Dino ZOO , Birma Pets un the Pet Elite veikalos

Suņi ir dzīvojuši kopā ar cilvēku gadsimtiem, priekā un bēdās. Viņi nes mums laimi. Padara mūs patiesi laimīgus. Atver mūsu priekšā jaunu pasauli. Viņi liek mums dzīvot veselīgu dzīvesveidu. Paplašina draugu loku. Un draudzējās ar mums pa īstam!

Par projektu:

SIA «Cocktail Studio» kolektīvs www.cocktail.lv jaunumu portāla ietvaros, izlaida kalendāru 2017. gadam, kur katra mēneša galvenie varoņi ir skaistākie Latvijas, Igaunijas un Krievijas izstādes suņi un viņu saimnieki. Tas ir jau mūsu septītais projekts! Mūsu kalendāra filmēšanā piedalījās 31 sūns  13 šķirnes un 17 viņu apburošie saimnieki. Kalendarām pozēja, ir  jāatzīmē – jau ar ierasto baudu . Vidusāzijas aitu sūns, asspalvaine trušu un miniatūrie takši, Amerikāņu stāfordšīras terjeri, kavaliera kinga čarlza spanieli,itāļu levretes , velsas korgija pembroki,  kane korso, melnie krievu terjeri,jorkšīras terjeri, punduršpici, krievu vēja suns un samojedu suns.

Šīs sezonas jaunums, no 12. decembra  AMBER DOG CALENDAR 2017 ir pārdošanā  Dino ZOO , Birma Pets  un the Pet Elite veikalos.

Paspējiet iegādāties ekskluzīvu kalendāru, kuru tirāžā ir ierobežota.

Zemāk ir noradītas adreses pēc kurām var iegadāties AMBER DOG CALENDAR 2017.

Par partneriem:

Veikali „Dino Zoo”  piedāvā preces vispopulārākiem mājdzīvniekiem. Ir iespējams iegadāties nepieciešamo preci  –no profesionālas suņu barības no atpazīstamam brendiem un  līdz dažādam kopšanas precēm, aksesuāriem un sadzīves priekšmetiem.

Uz doto momentu, tiklā„Dino Zoo”  ir 45 veikali, kuri atrodas lielākos Rīga, Jūrmalas, Jelgavas, Liepājas, Daugavpils, Saldus, un Tukuma tirdzniecības centros. Un protams, mēs esam ļoti laimīgi, ka mūsu kalendārs būs pieejams veikalos „Dino Zoo”.  

                                                        

 

„the Pet Elite” apvieno visu, kas nepieciešams mīluļiem. Šeit var iegādāties augstas kvalitātes ražotāju barību, kā arī visas iespējamās preces un aksesuārus mūsu mazajiem draugiem. Ne tikai suņiem un kaķiem, bet arī grauzējiem un pat putniņiem.

  • "The Pet Elite"

Elijas iela 21, Rīga

                                                        

BIRMA PETS - Zoosalons

  • Matīsa iela 64, Rīga| 20238238

                                                                     

Līdz Jaunajam Gadam palika 23 dienas. Tie ir vieni no burvīgākajiem  un romantiskiem svētkiem. Ļausim burvestībai ienākt mūsu mājās un sirdīs. Esam godīgi ar mūsu draugiem, tuviniekiem un cilvēkiem kuri ir mums blakus, mācīsimies to no mūsu četrkājainiem  draugiem un fortūnā notikti pasmaidīs mums!Un mūsu sirdis dzīvo MĪLESTĪBA.

Laimīgus svētkus!

 

Foto sesijas un filmēšanas partneri:

Projekta tēma: BASIC INSTINCT. Pamatinstinkts, emocijas un sajūtas.

Oficiālais šī gada heštags: #amberdogcalendar2017

Oficiālais sponsors: BELCANDO®, oficiālais pārstāvis Latvijā – kompānija AND Group, www.zoonet.lv

Filmēšanas un foto sesijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (septembris – novembris 2016.gadā). www.pullmanrigaoldtown.lv

Prezentācijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (2016 gada decembris). www.pullmanrigaoldtown.lv

Welcome Drink: Noble Wine. www.noblewine.lv

Projekta dizaineris/dress: Alexander Pavlov. www.alexanderpavlovbrand.com

Rotaslietas: Swarovski

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Strogonovs. www.strogonovs.lv

Videomontāža: Viktors Devjatovs. Viktor.Devjatov@gmail.co

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv