Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

Brīnumainā iepazīšanās!

Brīnumainā iepazīšanās.

 

Neviens nespēs noliegt to, ka katra diena ir īpaša un interesanta, to paspilgtina jaunas iepazīšanās. Jau vairākus gadus manā dzīvē šīs iepazīšanās notiek pateicoties suņiem. Tās nekad nav nejaušas. Tās ir īpašas, jo mistiskie spēki mūs saved kopā ar pilnīgi svešiem cilvēkiem, kuri ir radnieciskas dvēseles. Mana pēdējā laika interesantākā un īpašākā iepazīšanās bija tieši ar Daci. Tas viss ir tik interesanti un tuvi, ka nolēmu Jūs iepazīstināt ar šo brīnišķīgo jauno sievieti – Elektroietaišu ekspluatācijas inženieri, sievu, mammu un ārkārtīgi lielu dzīvnieku mīli, kura aizraujas ar zirgu mantiņu kolekcionēšanu, kaķu māju “būvniecību,” filca mantiņu taisīšanu un daudz ko citu.

 

Dace, iepazīstini mūs ar savu aizraušanos saistībā ar dzīvniekiem.

 

Nemaz tā īsti neatceros, kad man sākās lielā apsēstība ar suņiem, zirgiem un dzīvniekiem vispār. Man jau liekas, ka tā tas notiek ar visām meitenēm tajā vecumā, aptuveni no 8-13 gadiem. Man vienkārši tā “slimība” palikusi hroniska :)

Kopš sevi atceros vienmēr esmu spēlējusi suni māsu, māsīcu un brālēnu kopīgajās rotaļāšanās reizēs. Kamēr pieaugušie neredzēja (jo nebija labi meitenēm staipīt smagumus), staipīju sīkos uz savas muguras kā zirgs, ar visiem iemauktiem mutē un sedziņu uz muguras.

 

Labi, bet kad sākās zirgu kolekcionēšanas “mānija”?

 

Šobrīd kolekcija ir daudz bagātīgāka.

Atceros kā visu savu sakrāto kabatas naudu tērēju suņu un zirgu (dažreiz arī kaķu) pastkartēm un kabatas kalendāriņiem.. Grāmatnīcā, šķiet, mani jau pazina. Ap 90.-to gadu sākumu vairāk sāka izpausties “zirgu slimība”, tad naudiņa aizgāja, lai pildītu manu zirgu modelīšu skapi. Nebija jau tā, ka es toreiz domāju: tā, no šī brīža es būšu kolekcionārs, nē… man vienkārši patika zirgu figūriņas un katra bija vajadzīga man, lai varu pataustīt, pačamdīt, tātad savā īpašumā.. No sākuma tie bija vairāk leļļu zirgi ar mīkstu zamša kažociņu, vēlāk atradu veikaliņu Rīgā, kur bija pavisam cita materiāla figūriņas, tad man vienmēr vajadzēja tikt uz to mazo veikaliņu :) Vēlāk jau prasības pret modelīšu kvalitāti un skaistumu auga, tāpēc tagad jau esmu izvēlīgāka pret to, ko nopērku. Līdz šim brīdim manā kolekcijā ir nedaudz virs 300 figūriņām, katra savādāka, neviena neatkārtojas. Manā kolekcijā (lai gan zinot, kādas kolekcijas ir īstiem kolekcionāriem, savu tā īsti laikam nevarētu saukt) ir ne tikai figūriņas, bet arī kalendāri, grāmatas, pastkartes, krūzītes, zeķes un dažādas citas lietiņas, kurās figurē zirgs.

 

Mani tomēr visvairāk interesē Tavas attiecības ar suņiem, jo tieši suņi mūs saveda kopā un deva iespēju mums iepazīties.

 

Par suņiem. Vienmēr esmu interesējusies arī par suņiem, to šķirnēm. Ciest nevaru, ja cilvēks viszinoši sāk stāstīt, ka viņa mīļākie suņi ir: vācu aitu suga, Lesija un Bēthovens, un stāsta ar vilielāko pārliecību, ka tieši tā arī tās šķirnes pazīst visā pasaulē :) Tāpēc, lai arī apzinos, ka visu viens cilvēks nevar zināt (arī es :) ), tad cenšos runāt tikai par lietām, kuras man patīk un interesē, tāpēc arī suņu šķirnes ir tas lauciņš, kur cenšos painteresēties un neizgāsties kā veca sēta, ja sarunājos ar suņiniekiem. Interesē arī suņu psiholoģija un apmācība. Nekad pašai suņi nav bijuši, taču tie, ar kuriem sanāk padraudzēties, pret mani izturas ar cieņu un draudzīgi, tāpēc vienmēr esmu ticējusi tam, ka suns jūt cilvēku, arī manu lielo mīlestību pret viņiem.

 

Tu esi mamma uz pilnu slodzi un esot dekrētā vienmēr esi aizņemta, bet ko Tu dari, kad Tev ir mazliet sava laika?

 

Bet mana sirdslieta – darbiņš ar rociņām!!! Sākot no zīmēšanas, beidzot ar zāģēšanu! Esmu sapratusi, ka visu (nu gandrīz visu) var pats uztaisīt! Un man tas ļoti patīk. Patīk tieši tā dažādība, tāpēc nepozicionēju sevi kā viena konkrēta rokdarba speciālisti. Speciālisti un profesionāļi noteikti par mani pasmaidīs, jo par tādiem top ilgu gadu mācību procesā, tāpēc sevi pat nezinu kā dēvēt :)

 

 

Liels paldies, Dace Kupce – Krieviņa, par brīnišķīgo sarunu!

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv