Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

GiftBox no Cocktail.lv visu Mīlētāju dienas svētkiem

«Jaunā projekta starts – 14. februārī»

Piekrītat - saņemt dāvanas ir ļoti patīkami. Taču tās dāvināt ir vēl patīkamāk. Jo vairāk, attiecībās ar pasauli pastāv noteikta likumsakarība: kad tu dod tāpat vien, no visas sirds, tad atpakaļ saņem  daudz vairāk. To var izmantot ne tikai budistu klosterī, bet arī uzņēmējdarbībā un ikdienā.  

cocktail.lv gift box

Mēs izdomājām īpašu dāvanu kasti speciāli jums, jo arī mums ļoti patīk dāvināt dāvanas. Un lai saņemtu tādu pārsteigumu, nav obligāti jāstaigā katru dienu pa sarkano paklāju un jādala autogrāfi. Par kastes saņēmēja kandidātu var kļūt katrs no jums: mēs izvēlamies aktīvus portāla lietotājus, konkursu dalībniekus, kinoloģijā pazīstamas personas, cilvēkus, kas strādā ar dažādiem dzīvniekiem, kā arī entuziastus no citām jomām.

 Ar dāvanu starpniecību uznēmumi izsaka savu pateicību cilvēkiem, kas nav vienaldzīgi pret mūsu mazajiem brāļiem.

Pirmais dāvanu kastes GiftBox no Cocktail.lv izlaidums ir sakritis ar visu Mīlētāju dienu! Un, protams, dāvanas tika veidotas ar koncepciju: Viņai, viņam, un viņu mīlulim!”.  

Par svēto Valentīnu pastāv daudz dažādas leģendas, kā arī svētku izcelsmes varianti.  Diemžēl, priekš svētā viss parasti beidzas bēdīgi, taču  tas atstāj pēc sevis to, kas tiešām ir svarīgi: visaptverošu īstas mīlestības spēku. Šī mīlestība izpaužas ne tikai globālās lietās, gatavībā atdot dzīvību par mīļoto cilvēku, bet arī ikdienas sīkumos. Mūsu dzīvē sīkumi bieži vien ir pat svarīgāki.

14. februāris ir lieliska diena, lai pastāstīt par savu mīlestību, kā arī palīdzēt šai mīlestībai klūt vēl lielākai. Jo tā izpaužas ne tikai savstarpējās attiecībās, kas nozīmē zīmogu pasē. Mēs mīlam savus draugus, kolēģus, un, protams, mājdzīvniekus. Un tie atbild mums ar to pašu. Un jo vairāk mīlestības un laimes apkārt, jo labāk. Tāpēc mūsu projekta starts dienā, kad mīlestība ir jūtama visapkārt, nav nejaušs. Un nākamais izlaidums būs veltīts citai lieliskai dienai – 8. marta svētkiem.

Par kastes, veltītas visu Mīlētāju dienai, nominantiem, tika izvēlēti 10 kandidāti. Iepazīsimies ar viņiem

 

1. Jekaterina Suškova, titulētu Vesthailendas balto terjeru ALBORADA SKY CAPTAIN, ALBORADA KEYSER īpašniece.

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

2. Ingrīda Gierkiena, titulētu  Tibetas mastifa BOSS BISURMAN un Frizē bišonu DIAMELLA FRUTTI DI MAADE, SNOW CURL AMORE MIO īpašniece.

cocktail.lv gift box  cocktail.lv gift box

cocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

3. Janīna Dianova-Karaša, titulētu  kane korso BORNEO DEL MISHELLE, EDITION DE LUXE IZ DINASTII CHEMPIONOV īpašniece.

cocktail.lv gift box  cocktail.lv gift box

cocktail.lv gift box

 

4. Viktorija Daugaviete un Marks Daugavietis, sportisti  (Marks ir pauerliftinga Pasaules čempions), un Ķīnas cekulaino sunīšu FANTASTIK KASHMIR TOSKANIA, FANTASTIK KASHMIR RITA JOY īpašnieki.

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box

cocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

5. Ilze Fraimane un Andrejs Fraimanis, uzņēmēji, vienu no pasaulē titulētākajām falēnēm MR. GENTLY (55 valstu čempions), DOLLBABIES ASHER ART OF STYLE, DOLLBABIES ABELLE ART OF ELEGANCE, DOLLBABIES CHERI CHARM OF SPARKLE, kā arī audzētavas Dollbabies, īpašnieki.

cocktail.lv gift box

 

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box

cocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

6. Intars Busulis, šoumens, dziedātājs, suņa Uno īpašnieks. 

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box

cocktail.lv gift box

 

7. Ava Viginti, Viginty Couture dizainere, trīs mopšu īpašniece.

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

cocktail.lv gift box

 

8. Nataļja Oļesika, augstāko aprindu dāma, radio SWH programmu vadītāja, divu kaķeņu – Persijas šinšillas un skotu nokareno ausu kaķenes īpašniece.  

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box Facebook foto

 

9. Svetlana Sidjakina, augstāko aprindu dāma, biznesa lēdija, Jorkšīras terjera, Vesthailendas baltā terjera un Britu īsspalvainās kaķenes īpašniece.

cocktail.lv gift box           cocktail.lv gift box

cocktail.lv gift boxcocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

10. Svetlana Loev,  augstāko aprindu dāma, kolumniste, devon – reksa  šķirnes kaķenes īpašniece un sfinksa kaķa īpašniece.  

cocktail.lv gift box cocktail.lv gift box

 Facebook foto

 

Gift Box  no Cocktail.lv

Ar Svētā Valentīna dienu mūsu kandidātus nolēma apsveikt seši uzņēmumi.

Ieskatīsimies kastē, un aplūkosim dāvanas, kuras tajā atrodas!

 

1. SIA ESTĒTIKAS SERVISS info@iconhair.lv, +371 29 112 258

klases matu kosmētika I.C.O.N. ir pazīstama profesionāļiem visa pasaulē ne tikai pateicoties nevainojamai kvalitātei, bet arī neatkārtojamam imidžam I.C.O.N. apzīmē savu matu kopšanas koncepciju re:life («otrā dzīve»), kas nozīmē tehnoloģijas EcoTech izmantošanu katrā produktā.  I.C.O.N. ražo šampūnus BEZ SULFĀTIEM, kas piestāv cilvēkiem, kuri atbalsta veselīgu un ekoloģiski apzinīgu dzīvesveidu.

cocktail.lv gift box

 

2. SIA GOLD Cosmetics. www.spadebess.lv

Dabiski līdzekļi sejas un ķermeņa kopšanai, kuru pamatā ir organiskie dubļi un zilais māls, kā arī augu un ogu ekstrakti, kas savākti Latgales mežos.

Spa-salons SPA DEBESS atrodas Rīgas centrā, Antonijas ielā 24. Tam ir medicīnas iestādes statuss. Rīkoprogrammas auguma korekcijai un relaksējošu detoksa programmu, zemūdens un manuālo masāžu, piedāvā kosmetologa pakalpojumus.

cocktail.lv gift box

 

3. SIA Noble Wine. Vīnu veikals Elizabetes ielā 21а. www.noblewine.lv

Izvietots pašā klusajā Rīgas centra sirdī, veikals Noble Wine – tas ir svaigs skatiens uz slavenajiem Francijas un Itālijas vīna reģioniem. Kolekcijā tiek pārstāvēti vairāk nekā 300 nelielu ģimenes ražotāju vīni, vīnu veikala komandas rūpīgi atlasīti. Kā rezultātā ir radusies izcila vīnu kolekcija, kas apvieno labākās Burgundes, Ronas ielejas, Pjemonta, Toskānas un desmit citu svarīgu vīna reģionu tradīcijas, un spēj apmierināt visprasīgākā vīnu baudītāja gaumi.

cocktail.lv gift box

 

4. SIA New Century. www.acegroom.com

Grūminga preču interneta veikals un grūminga salons. Vadošo pasaules zīmolu profesionālā kosmētika suņu, kaķu un zirgu spalvas kopšanai. Katrs dzīvnieks ir skaists. Kāds var lepoties ar biezu un garu spalvu, kāds ar neparastu krāsu, jocīgi izliektu asti, izteiksmīgām acīm un pat garām skropstām. Bet arī dzīvniekiem ir vajadzīga profesionāla kopšana!

cocktail.lv gift box

 

5. SWAROVSKI Riga

Daudzfunkcionāla somiņa no  SWAROVSKI.

cocktail.lv gift box

 

6. ONTARIO

Gardums kaķim.

cocktail.lv gift box

 

Sveicam visus Svētā Valentīna dienā! Mīlestību! Saudzējiet sev radniecīgo dvēseli!  

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv