Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Projekta sākums»

“Man ir brīnišķīga ideja. Šodien mēs veselu dienu darīsim to, ko vēl nekad iepriekš  neesam darījuši.”

Pasaule nestāv uz vietas, un mēs ejam kopā, vienā ritmā, ar to. Un tagad, mēs sākam radīt pārsteidzošu projektu Amber Dog Calendar 2018, kas daudziem ir pazīstams ar savu ekskluzivitāti un ideju svaigumu. Jau astoto reizi mēs visi sapulcējamies kopā, lai parādītu visu to labāko. Slaveni cilvēki, harismātiski suņi, smalki greznojumi un neaizmirstami tēli…Visu to un daudz ko citu solām jums šogad!  

   

 

Vlada Volkoviča un Inga Bolhovitina                                                 Ineta Miglāne un Olga Bekasova

 

 

 

Marina Kairova (centrā), Dimants


Pati kalendāra filmēšana sāksies jau šī gada semptembrī, bet gala produkts oficiāli tiks parādīts pasaulei pirms Jaunā gada. Bet šodien, mēs esam sākuši ielādēties ar īpašu radošu enerģiju un esam noskaņoti uz produktīvu darbu.
Šī kalendāra tēma - “Brokastis pie "Tifanija"”. Un sākam darīt to, ko vēl nekad iepriekš  neesam darījuši, bet precīzāk sakot,  radīt unikālus tēlus, kuri pārnesīs mūs visus iemīļotā un tādā aizkustinošā, piepildītā ar šarmu, ekranizācijā.

Kalendāra uzņemšanas vietu, pagaidām, turēsim noslēpumā, bet mūsu modeli, kura nosaka toni nākošiem divpadsmit mēnešiem – Aleksandru Dubrovskuju, nodemonstrēsim nesalīdzināmās Holijas Golaitlija. tēlā, elitārajā juvelierizstrādājumu salonā Dimants. Šī vieta asociējas ar prestižu un nevainojamu stilu, kas,noteikti, ir ideāli piemērots mūsu izvirzītājai tēmai.

  

  

Aleksandra Dubrovskuja

Profesionālu foto sesiju veica, jau pazīstama mums, talantīgā Jolanta Beonaroviča, pie mūsu modeles stila veiksmīgi pastrādāja dizainere Viktorija Pučkoriene un stiliste Vlada Volkoviča. Apburošo make-up’u un frizūru radīja salona Esthetica pieredzējušie meistari.
Tēls nebūtu pabeigts bez pārsteidzošam rotaslietām, kuras salona Dimants īpašniece Marina Kairova mums ir iedevusi un, protams, izsmalcināti apavi no Baltā Kumode, kurus mums piedāvāja Jeļena Maksimovskih.


Projektu Amber Dog Calendar 2018 nav iespējams uzsākt bez mūsu galvenās producentes pieminēšanas, bez viltus kautrības, ideju ģeneratores - Irinas Beinarovičas!

Protams, mēs zinām, ka esat ieinteresēti par kalendāra filmēšanas un foto sesijas detaļām, par kurām bez noslēpumiem un detalizēti stāstīs, dienasgrāmatu autore - blogere un žurnāliste Anastasija Maruta.
Ir arī paredzama spilgta filma par aktīvo darbu pie kalendāra, tuvākajā nākotnē, kurā būs pieejamā mūsu YouTube kanālā. Pie filmas strādās Vladislavs Volkovičs.
Kopā mēs uzzināsim visu par tēliem,  modes tendencēm, juvelierizstrādājumiem un apaviem no mūsu partneriem. Protams, neatstāsim bez uzmanības mūsu kalendāra galvenos varoņus un viņu brīnišķīgus mājdzīvniekus. Galu galā, bez viņiem šis unikālais projekts ir vienkārši neiespējams!

 

 

Inga Bolhovitina,  Esthetica skaistuma darbnīca                             Vlada Volkoviča, Publifier.com

  

Vlada Volkoviča, Irina Beinaroviča un Viktorija Pučkoriene - zīmola Viktoria Pucci dizainere

  

Tātad, sāksim “brokastot pie "Tifanija"”.


Šodienas foto sesijas varone pozēja elegantā melnajā kleitā, kuru varētu nosaukt par “stingru”, ja ne manošais griezums gar augšstilbu un atvērta mugura. Šie elementi brīnišķīgi akcentēja slaidu Aleksandras figūru un padarīja tēlu interesantāku, pievilcīgāku.

  

Milzīgu lomu ārējajā izskatā nospēlēja dekoratīvā kosmētika un frizūra. Esthetica salona profesionāliem, it kā izdevās pārnest maigo Odrijas Hepbernas tēlu mūsdienīgā pasaulē. Melnas bultiņas, spilgta lupu krāsa ir klasika, kura brīnišķīgi izskatās arī mūsdienās. Jebkura sieviete var ņemt to uz “apbruņojumu”.   

 

 

 

Akcents, protams, uz detaļām. No dabiskām, mākslīgi izaudzētam pērlēm, kas appušķo sievieti, nav iespējams aizvest aci. Uz kakla Vittorio Fiorentino darbs ar zeltu 750 proves. Auskari un gredzens no ne mazāk pazīstamā meistara - Gianni Lazzaro. Papildus pērlēm šeit var redzēt jebkuras sievietes labākos draugus - briljantus, protams. Viss šis krāšņums, ko sniedza salons Dimants, izcili piegāja pie mūsēja temata New Look stilā. Dārgakmeņi, kažokādas - izcili raksturo to laiku un augstākās sabiedrības dāmas veidolu.

    

    
Bez kurpēm, neviens stilīgs tēls nevar tikt uzskatīts par pabeigtu. Tātad apavi no Baltā Kumode un kļuva par ķirsīti uz kūkas. Eksemplārs uz mūsu modeles kājām – Fabi darbs. Šīs brends ir ar savu vēsturi un vairāku ģimenes paaudžu bizness.

Smalkāda, pazems papēdis, un galvenā rozīne - tievas siksniņas uz potītes, kas ideāli piestāv sievietēm ar slaidām kājiņām. Tie vēl vairāk uzsver trauslumu un daiļumu. Un tieši ar šiem jēdzieniem un asociējas mums Holija Golaitlija.

  

  

Jeļena Maksimovskih, Baltā Kumode īpašniece

Attēlu nevar uzskatīt par pabeigtu, nepieminot mūsu galvenos viesus - trīs burvīgas Čivava no Dovanes audzētavas un selekcionāri Olgu Dovani. Visi suņi bija izmēģinājuši sevi kā modeli, un katrs ir paspējis nodemonstrēt savu unikālo raksturu. Čivavas šķirne ir pazīstama ar saviem rotaļīgeim paradumiem un pieķeršanās savam saimniekam. Šie suņi ir brīnišķīgi kompanjoni, un viņus var droši saukt par cilvēka labākiem draugiem. Tie ir ļoti sabiedriski, vienmēr gatavi doties līdzi un ir pietiekami labi trenējami. Tieši to demonstrēja "gaišmatainie" skaistuļi Dovanes Jelly Bell, Dovanes Candy White un visas filmēšanas grupas mīlulis - mazulis Dovanes Lambo, kurš izcili parādīja sevi komandas darbā!

  

  

Anastasija Maruta
 

Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeles: Aleksandra Dubrovskaja un čivava Dovanes Jelly Bell, Dovanes Candy White un Dovanes Lambo, īpasniece Olga Dovane

Matu sakārtojums: Tatjana Kuznecova, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Natalija Petersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: juvelierizstrādājumu salons Dimants

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un Videomontāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta

Tulkotāja: Jeļizaveta Novikova


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Pirmās foto sesijas filmēšanas vieta:  juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants www.dimants.eu

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Calendar Dog 2018  un mūsu parteru darbam!
Tiksimies drīz siltajā (ceru, ka jā!) Septembrī un «turiet roku uz pulsa»!

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv