Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Trešā filmēšanas diena: Olga un Jorkšīras terjeri»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 turpina radīt! Izvēloties SemaraH Metropole viesnīcu fotografēšanai, mēs uzaicinājām Olgu un viņas jorkšīras terjerus, galveno balvu ieguvējus, uz foto sesiju.

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada.

 

 
 

Kleitas no Victoria Pucci

Mūsu trešā modele – Olga, parādījās greznā kleita "Violett" no Victoria Pucci. Kleita tika radīt speciāli priekš mūsu modeles un “smilšu pulksteņu” siluets lieliski izsver mūsu modeles figūru. Violetā krāsa izskatās ļoti grezni un ļoti bagāti!

 

 

Apavi no Baltā Kumode

Izsmalcināto Olgas izskatu papildina elegantas zamšādas “laiviņas” ar stilīgu kažokādas apdari no Vittorio Virgili. Šīs kurpes lieliski pievelk uzmanību kājām un padara tēlu vairāk manošu.

 

Stils no skaistumkopšanas salona Esthetica

Slavenā salona speciālisti perfekti pārnesa modeles tēlu New Look stilā. Make-up ar uzsvaru uz zilām acīm klasiskā stilā -  kā amerikāņu filmu zvaigznei. Natālija Pētersone prasmīgi izveidoja modeles īsu frizūru, radot skaistu frizūru ar elegantu viļņu, uzsverot Olgas sievišķību.

 

 

 


Rotaslietas no Dimants

Dimanti, olivīns, ametists rotā mūsu varoni.  "Gianni Lazzaro" izgatavotie gredzeni, auskari, kulonu izskatījās grezni un aizraujoši ar savu spožumu. Pie "Tifanija" noteikti būtu novērtējuši šādu fantastisku ansambli!

 

 

 

 

Mazie aristokrāti

Kop.a ar Olgu mūsu trešajā foto sesijā piedalījās viņas divi miniatūrie mājdzīvnieki: SUNACHATES DANCING WITH DESIRE, mājās – JIJI un SUNACHATES LIANA BEAUT, mājās - LIKA.

Jorkšīras terjers (angļu: Yorkshire Terrier) jeb 'jorks' ir angļu izcelsmes suņu šķirne. 1886. gadā Starptautiskā Kinoloģiskā federācija atzina šķirni un izvēlējās tai tās pašreizējo nosaukumu. Oficiālais standarts tika izveidots 1898. gadā. Jorkšīras terjers kļuva populārs ASV un Eiropā 20. gadsimta 30. gados.

 
Tagad tam ir grūti noticēt, bet sākotnēji viņiem bija arī sava reputācija kā labiem žurku ķērājiem, kuras bija jāiznīcina ziemeļu Anglijas rūpnīcas. Šodien tie pilda vienīgi cilvēku kompanjonu lomu.  Neskatoties uz savu mazo augumu jorkam piemīt visas terjera rakstura iezīmes.

Savulaik “jorki” tika augsti novērtēti ar angļu augstāko sabiedrību. Pundur-eskeplāru maksa pacēlās līdz debesīm. Bagātās dāmas un viņu kavalieri bija gatavi atdot lielu daļu no sava maka lai iegūtu kāroto mīluli. Deviņpadsmitā gadsimta beigās, karalienes Viktorijas valdīšanas laikā, publiski atrasties bez jorkšīras terjera rokās, tika uzskatīts par sliktām manierēm.

Jorkšīras terjers - viena no mazākajām šķirnēm, un šī suņa “ugunīgs” raksturs, bezbailība un "humora izjūta" pilnībā kompensē viņa lielumu un neatstāj nekādas šaubas, ka jūsu priekša stāv "īstais" suns!

 
Jorkšīras terjers ir lielisks draugs. Viņš būs kopā ar jums gan priekā, gan bēdās , aizņems saimnieka sirds katru daļiņu. Galvenais jrka mērķis - palikt tuvāk jums un godīgi pavadīt laiku ar jums ne tikai ar tējkannu pie galda, bet arī jūsu hobijos.

Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeles: Olga Begena un viņas Jorkšīras terjeri

Matu sakārtojums: Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un Videomontāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa 

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta

Tulkotāja: Jeļizaveta Novikova


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

 

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv