Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Piektā filmēšanas diena: Jeļena un Kavaliera kinga Čārlza spaniels»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 strādā nenogurstoši! Mēs atkal satikāmies SemaraH Metropole viesnīcā, lai radītu skaistumu ar Jeļenu un viņas Kavaliera kinga Čārlza spanieli!

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada.

 

 


Kleita no Victoria Pucci

Mūsu skaistule Jeļena izskatās, neticami organiski, greznā, tumši zilā kleitā "Regina", kura nosaukta par godu karalienei.  Apģērbs labākajās New Look tradīcijās ir izgatavots no tafts tumši zilā krāsā, un tā ietver arī samtu uz kokvilna. Piesaista acs dziļš izgriezums un svārki ,kuri koķeti atver graciozas potītes.

 

Apavi no Baltā Kumode

Brīnišķīgs tēlu lieliski papildina klasiskās zamšādas “laiviņas” no Loriblu ar interesantu viļņotu augšējo malu un dekoru - pogas, kuras lieliski sasaucas ar maziņām podziņām uz kleitas aprocēm.

 

Stils no skaistumkopšanas  salona Esthetica

Augsti pacelta frizūra ar grezniem vara krāsas matiem un sievišķīgu “sulīgu” make-up’u, lieliski izskatās uz Jeļenas. Spilgta lūpu krāsa akcentē lūpas un lieliski kontrastē tumši zilai kleitai.

 

  

 

 

 

Esthetica skaistuma darbnīca meistari  Natālija Kalniņa un Antoņina Gaivoronska ar  savu modeļi

 

Rotaslietas no Dimants

Pēdējais, bet ļoti nozīmīgs tēla akords bija - brīnišķīgas rotaslietas no baltā zelta no Luca Carati un Gianni Lazzaro ar pazīstamākajām dārgakmeņiem: safīriem un dimantiem. Perfekta greznība!

 

 

 

Patiesais džentlmenis

Mūsu piektajā foto sesijas dienā piedalījās Jeļena Nedovisa kopā ar savu  Kavaliera kinga Čārlza spanieli Blenheima (Kastaņbrūns ar baltu) nokrāsā: ALFONSO, mājās - AĻFIKS.

Kavaliera kinga Čārlza spanieli(angliski - Cavalier King Charles Spaniel) – ir suņi – kompanjoni aktīviem cilvēkiem, ģimenei, kurā dzīvo arī citi dzīvnieki un bērni. “Kavalieri” neizrāda nekādu agresiju un ideāli pielāgojas sava saimnieka dzīves ritmam.

Kavalieru Karaļa Čārlza spanielu izcelsmes valsts ir Lielbritānija un gadsimtiem ilgi tie ir bijuši karaļnama suņi, kas kalpojuši, kā izklaidētāji. Kavalieri ir kustīgi un draudzīgi, kā arī tie ir bezbailīgi un gudri suņi, ka lieliski iederējās karalisko ģimeņu dzīvē. No šī laika arī radies šķirnes nosaukums.

 

Kavalieri kļūst par dāmu mīluļiem. Viņi pat tika izmantoti medībām, bet laika gaitā šķirne kļuva tīri dekoratīva, dekorējot bagātīgas dzīvojamās istabas. Kavalieri var redzēt tādu slavenu mākslinieku darbos, kā Ticiāns, Vatto, Van Deiks.

Kinga Čārlza spanieli bija slaveni ne tikai ar izcilajām medību īpašībām, bet arī ar savu burvīgo izskatu. Graciozi pagrieziena līkumi, ideālas proporcijas, gara zīda vilna, gudras acis, kā pretoties šādam skaistumam?

Briti uzskata, ka šie suņi prot samazināt stresu un dēvē tos par “komforta radītājiem”. Kavaliera kinga Čārlza spanieli– tie ir patiešām karaliski radījumi, kas apvieno sevī īsta aristokrāta īpašības ar rotaļīga spaniela aizrautību. Šīs šķirnes pārstāvji ir ideāli kompanjoni, kas būs piemēroti arī tiem saimniekiem, kas mitinās dzīvoklī. Suņi ļoti mīl uzmanību un diezgan nelabprāt pacieš atšķirtību no saimnieka, pat atrodoties cita dzīvnieka sabiedrībā.

 

 

 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeles: Jeļena Nedovisa un viņas Kavaliera kinga Čārlza spaniels

Matu sakārtojums:  Natālija Kalniņa, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Antoņina Gaivoronska, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un Videomontāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta

Tulkotāja: Jeļizaveta Novikova


Foto sesijas un filmēšanas partneri​:

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production

 

 


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv