Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Sestā filmēšanas diena: Svetlana, Nikolajs, Anastasija un krievu toji»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 projekts ir jau pusceļā uz finišu! Spilgtā fotografēšana atkal notika SemaraH Metropole viesnīcā, un šodienas foto sesijas varoņi bija Svetlana, Nikolajs, Anastasija un krievu toji.

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada. SemaraH Hotel Metropole ir lieliska vieta, kur apmesties-gan atpūtas, gan darījumu brauciena laikā.  Viesnīcas SemaraH Hotel Metropole restorāns De Commerce Gastro Pub 1871 iepriecina savus viesus ar izsmalcināti daudzveidīgu ēdienkarti, nevainojami sajauktiem klasiskiem un pašu radītiem kokteiļiem, vietējo ražotāju alu, kā arī plašu vīna izvēli.

 

 

 

Kleita no Victoria Pucci

Šodien kleitās no Viktorijas parādījās divas modeles. Viena modele pozēja kleitā "Roberta", otrā pozēja kleitā "Licia". Uz Anastasijas melna kleita, kas izgatavota no smaga šifona, ar atvērtiem pleciem, un Svetlanas kleita ir no grezni pelēka zīda tafts. Abas kleitas atklāj modeļu graciozas potītes, kas ir ļoti raksturīgi stilam New Look. Tēlus papildina josta un dziļš izgriezums.

 

 

 

 
Apavi no Baltā Kumode

Uz Svetlanas kājām zamšādas “laiviņas” no Vittorio Virgili, kurus izgrezno eleganta pērlīte virs papēža. Anastasijai stilīgas sandales ar platu papēdi no Nouchka.
Šoreiz Baltā Kumode nodrošināja ar elegantiem apaviem arī galveno varoni.  Nikolajam jūs varat redzēt klasiskās tumšzilās kurpes no Gianfranco Butteri. Viņi sniedz tēlam vīrišķību, pat brutalitāti.

 

 

 

Stils no skaistumkopšanas  salona Esthetica

Esthetica salona meistari centās darīt visu iespējamo augstākā līmenī! Izsmalcinātās frizūras un sievišķīgs make-up’s brīnumaini uzsver mūsu varones skaistumu. Perfektu Anastasijas tēlu pabeidz neparasta mežģīnes berete un cimdi no Česlavas Zajtsevas ar 3D ziedu aplikāciju, pērlēm un Swarovski kristāliem. Tēli ir harmoniski un ļoti aristokrātiski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esthetica skaistuma darbnīca meistari  Inga Bolhovitina, Jevgenijs Budkins un Natālija Kalniņa  ar ar saviem modeļiem

Rotaslietas no Dimants

Perfektas rotaslietas no balta zelta ar dimantiem no "Gianni Lazzaro"  izskatījās lieliski uz visām mūsu filmēšanas un foto sesijas kalendāra dalībniecēm. Auskari, rokassprādze – dāmām, un kaklasaites klipa – Nikolajam, viss izskatās grezni un stilīgi. Galvenās varones tēlu pabeidza piekariņš no "Luca Carati" no kolekcijas "Plie".

 

 

 

 

Miniatūrie mīluļi

Mūsu sestās filmēšanas un foto sesijas dienas varone Svetlana un viņas ģimene atveda divus krievu tojus no audzētavas LAZAREV’S LUXURY: MAGUS TOY LIIZI, mājās - LIZA, ASTORIA, mājās - ASTJA.

Krievu tojs - mazākais terjers pasaulē un viena no vismazākajām šķirnēm pasaulē. Ir viens no “toy” šķirnes suņiem. Tie nevienu neatstāj vienaldzīgu. Īsspalvainais krievu tojs atgādina miniatūru stirniņu — tam ir garas kājas, spēcīgs ķermenis, garš kakls un maza galviņa ar lielām, stāvošām ausīm, mazu purniņu un gudrām, platām acīm.  

20.gs sākumā angļu tojterjers bija viena no vispopulārākajām dekoratīvajām suņu šķirnēm Krievijā, taču periodā no 1930.gada līdz 1950.gadam suņu imports tika pilnīgi apturēts un tojterjeru skaits Krievijā sasniedza kritisko līmeni. Tikai ap 50to gadu beigām pateicoties Krievijas suņu audzētājiem, šķirne sāka atkal atdzimt. Praktiski visi suņi, kuri tika toreiz pāroti bija bez jebkādiem šķirnes dokumentiem, daudzi no viņiem pat nebija tīršķirnes. Standarts, ko uzstādīja Krievijas suņu audzētāji daudzos aspektos ļoti būtiski atšķīrās no Anglijas tojterjeru standarta. Suņu audzētāja no Maskavas Jevgēnija Fomiņična Žarova ir devusi būtisku ieguldījumu šķirnes attīstībā. Garais izolācijas periods un specifiskais selekcijas process ir radījis jaunu suņu šķirni- 2 tipu krievu toiterjeru- garspalvaino un īsspalvaino.

 

Krievu tojterjeri ir ļoti piemēroti dzīvei dzīvoklī. Jums noteikti radīsies vēlme šos miniatūros suņus visur nēsāt uz rokām, taču regulāras pastaigas un izskraidīšanās sunim nāks tikai par labu. Pastaigas laikā vēlams sunim uzlikt pavadu, un nedomājiet, ka mazam sunim vajag mazu fizisko slodzi, tas tāpat kā visi suņi visvairāk mīl skraidīt brīvā dabā un rotaļāties ar saimnieku. Suņi ir viegli apmācāmi, tādēļ būtu vēlams sākt vispārējo paklausības apmācību jau no agra kucēnu vecuma. Krievu toiterjeriem ļoti patīk piedalīties adžilitī sacensībās, tie ir lieliski kompanjoni visās jūsu gaitās, un pateicoties to mazajam izmēram- jūs savu toiterjeru varat ņemt līdzi jebkur kur ejat. Sunim patiks piedalīties visur, kur piedalās viņa saimnieks.

Tā ir ļoti neparasta izskata suņu šķirne. Suņi var būt gan garspalvaini, gan īsspalvaini. Garspalvainais krievu tojs ir īsspalvainā toja kopija, un to vienīgā atšķirība ir garspalvainās varietātes bagātīgi apmatotās ausis, ķepas un aste. Krievu toja standarta krāsas ir — melns ar plankumiem, brūns ar plankumiem, ruds (visos krasas toņos), sabuļa krāsa, zila un lilla ar plankumiem. Temperaments: draudzīgs, nav bailīgs, nav agresīvs, līdzsvarots. Azartisks, izturīgs. Suņi ir viegli apmācāmi, ja sākt vispārējo paklausības apmācību jau no agra kucēnu vecuma.

 

 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeles: Svetlana, Nikolajs, Anastasija un krievu toji

Matu sakārtojums:  Inga Bolhovitina, Jevgenijs Budkins, Natālija Kalniņa, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Inga Bolhovitina, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un Videomontāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta

Tulkotāja: Jeļizaveta Novikova

Foto sesijas un filmēšanas partneri​

 

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv