Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Septītā filmēšanas diena: Žanna un viņas Kavaliera kinga Čārlza spaniels»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 atkal pie darba! Mēs tikāmies SemaraH Metropole, kur mēs strādājam pie brīnišķīga kalendāra. Šoreiz kopā ar Žannu un viņas Kavaliera kinga Čārlza spanielu.

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada. SemaraH Hotel Metropole ir lieliska vieta, kur apmesties-gan atpūtas, gan darījumu brauciena laikā.  Viesnīcas SemaraH Hotel Metropole restorāns De Commerce Gastro Pub 1871 iepriecina savus viesus ar izsmalcināti daudzveidīgu ēdienkarti, nevainojami sajauktiem klasiskiem un pašu radītiem kokteiļiem, vietējo ražotāju alu, kā arī plašu vīna izvēli.

 

 
 

Kleita no Victoria Pucci

Žanna izskatās lieliski debeszilā kleitā krāsa ar nosaukumu "Katalina". Klasiskā New Look kleita, ar V-veida izgriezumu mugurpusē, trīs ceturtdaļu piedurknes, perfekti atbilst maigajam, šodienas varones, izskatam. Gara tumši zila josta uzsver sievietes vidukli un uzsver sievišķo figūru.

 

Apavi no Baltā Kumode

Vieglu pavasara-vasaras tēlu ideāli papildina Loriblu dekoratīvie apavi ar augstu plāno papēdi. Spilgti zila zole padara kopējo izskatu par koķetu un drosmīgu. Šādi apavi izskatās gan klasiski, gan moderni.  

 

  

Stils no skaistumkopšanas  salona Esthetica

Žanna smuku seju papildinaja make-up’s rozā un zilā nokrāsās un plānās melnās bultiņas. Galvenā uzmanība tiek pievērsta garajām augšējām skropstām, no kurām acis šķiet vēl izteiksmīgākas.
Mati tiek savākti klasiskajā copē, kas izskatās daudz interesantāk, pateicoties ziedam izliktam no matu šķipsnām.

 

 

 

 

 

 Rotaslietas no Dimants

Neviena no mūsu foto sesijām nevar iztikt bez elegantām rotaslietām. Žannas krāšņo tēlu papildināja "Talento" auskaru, gredzenu un kulonu komplekts. Baltā un rozā zelts kombinācija ar konjaka dimantiem un pelēkām pērlēm izskatās nevainojami un perfekti ar modeles kleitas krāsu.

 

 

 

Mazs un burvīgs

Mūsu septītās filmēšanas un foto sesijas dienas varone Žanna Romanenko atnāca kopā ar viņas mazo Kavaliera kinga Čārlza spanielu: WOLMAR STAR JANE FONDA, mājās - Džeina.

Kavaliera kinga Čārlza spanieli(angliski - Cavalier King Charles Spaniel) – ir suņi – kompanjoni aktīviem cilvēkiem, ģimenei, kurā dzīvo arī citi dzīvnieki un bērni. “Kavalieri” neizrāda nekādu agresiju un ideāli pielāgojas sava saimnieka dzīves ritmam. Kavaliera kinga Čārlza spanielu šķirnes pārstāvji ir ideāli piemēroti arī cilvēkiem gados un labākie bērnu draugi. Viņi ir ļoti taktiski, viņi labprāt piedalās bērnu rotaļās

Oficiālu pasaules atzīšanu suns saņēma tikai divdesmitajā gadsimtā, bet šķirnes vēsture sākās jau sen. Līdzīgus suņus IX gadsimtā Lielbritānijā atveda ķelti. Visticamāk, tie bija Tibetas spaniels un Japānas hīns Āzijā. Turklāt minnesingera dziesmās, kas datētas ar 13. gs., tiek pieminēti baltā-melnā un baltā-sarkanā nokrāsā drosmīgi suņi.

 

 

 

 

Pēc selekcijas, briti ieguva dažādus mazus suņus, kas līdz 15. gadsimtam bija guvuši milzīgu popularitāti starp muižniekiem. Šiem maziem mīlulīšiem tika  atvērtas visas karaliskās durvis, īpaši Stjuartu valdīšanas laikā.


Divdesmitajā gadsimtā entuziastu grupa nolēma atjaunot bijušās karaliskās šķirnes parametrus, un tādēļ mums ir divas šo spanielu šķirnes: kings-Čārlzs un Kavaliera kinga Čārlza spaniels. Apvienotajā Karalistē pirmais kavalieru standarts tika izveidots 1928. gadā, un 1955. gadā viņiem tika piešķirts FCI standarts.

Kavaliera kinga Čārlza spanieli, prinicpā, esot ļoti jautri suņu, kuriem ļoti patīk spēlēties. Un, ļoti bieži ievelk savās spēlēs citus mājdzīvniekus.

Gudri un spējīgi ātri apmācīties, viņi var pilnībā attaisnot jūsu prasības un kļūt par jūsu brīvā laika kompanjonu. Viņi parasti ir ļoti labi apmācāmi, un viņiem patīk iemācīt kaut ko jaunu. Ja viņiem dāvāt pietiekami daudz mīlestības un uzmanības, jūs no viņa padarīsiet brīnišķīgu kompanjonu, kas noteikti aizņems vienu no galvenajām vietām jūsu sirdī.
 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeles: Žanna Romanenko un Kavaliera kinga Čārlza spaniels

Matu sakārtojums:  Inga Bolhovitina, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Inga Bolhovitina, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un video montāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv