Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

Filmēšanas un fotosesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2018 dienasgrāmata

«Astotā filmēšanas diena: Alla un viņas Taizemes ridžbeks»

“Nekad precīzi nevar zināt, kur tas notiks, bet, kad notiks  –  noteikti zināsi par to. Tas ir kā pie "Tifanija" ... "

Šī gada fotografēšanas tēma - maigs, rotaļīgs stāsts, kas pārņemts ar dziļām izjūtām un viegli taustāmu satraukumu – “Brokastis pie "Tifanija"”.

Amber Dog Calendar 2018 virzās uz priekšu! Viesnīcā SemaraH Metropole notika koša fotosesija ar Allu un viņas ridžbeku Bruniju.

SemaraH Hotel Metropole atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai (kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā). Vēsturiskā ēka, kurā atrodas SemaraH Hotel Metropole, ir bijis galamērķis daudziem ievērojamiem šīs brīnišķīgās pilsētas viesiem jau kopš 1871.gada. SemaraH Hotel Metropole ir lieliska vieta, kur apmesties-gan atpūtas, gan darījumu brauciena laikā, apmeklēt stilīgu restorānu De Commerce Gastro Pub 1871 un vairākas konferenču zāles.

 

 

Kleita no Victoria Pucci

Alla spīdēja kleitā ar jaunās zāles krāsu, ar piemērotu nosaukumu - "Primavera". Svaigs tonis lieliski uzsvēra mūsu varones aristokrātiski caurspīdīgu ādu. Attēls izrādījās vairāk koķets, pateicoties melnajai velveta jostai ar tauriņa piespraudi un baleta cepurīti ar spalvām no Latvijas zīmola "Nolo".

 

 

Apavi no Baltā Kumode

Skaista apģērbs nav pabeigts bez “Baltā Kumode’’ apaviem. Allai ir uzvilkti samta loferi no "Fabi", nogatavojušās avenes krāsā. Stabils papēdis padara kurpes ļoti ērtas, bet tajā pašā laikā tas izskatās eleganti.

 

Stils no skaistumkopšanas  salona Esthetica

Par savdabīgu frizūru kalpoja augstāk minēta cepure, bet make-up’s ir ļoti maigs. Salona meistare uzsvēra Alas acu austrumu formu. Lai iegūtu vēl izteiksmīgāku acs skatienu, tika izmantotas viltus skropstas.

 

 

 


Rotaslietas no Dimants


Dārgakmeņu piespraudes un piekariņš uz plānas ķēdes greznoja Allas dekoltē. Viņi lieliski tuvojās mūsu izveidotajam tēlam, padarot to bagātīgāku. Neko citu mēs no rotaslietām no "Gianni Lazzaro" arī negaidījām!

 

 

Pati graciozitāte!  

Kopā ar Allu fotosesijā piedalījās Taizemes ridžbeks : The Royal House of Pasqualebruni, mājās – Brunijs.

Taizemes ridžbeks (taizm. ไทยหลังอาน) — ir Taizemes nacionālā šķirne. Un, varbūt, ir viena no vecākajām šķirnēm, kas ir zināma cilvēkiem. Joprojām vēsturnieki turpina izvirzīt jaunas teorijas par šo suņu izcelsmi.

Arheoloģiskie pētījumi pierāda, ka Ridžbeku vēsture ir no trīs līdz četriem tūkstošiem gadu veca. Ar seniem akmens gleznojumiem, kas atrasti Kambodžā un Taizemē, arheologi ir atraduši suņu attēlus ar plānu sirpjveida asti un stāvošām ausīm. Pirmais rakstisks ridžbeku pieminējums ir atrodams taju 17. gadsimta manuskriptos.

 

 

Taizemes ridžbeks ir gudrs, patstāvīgs, visai izturīgs, modrs, mundrs un aktīvs. Taizemes ridžbekam ir ļoti īss, mīksts apmatojums. Pāri suņa mugurai gareniski stiepjas kontrastējoša josla (tajā mati aug pretējā virzienā nekā citur). Šim Taizemes sunim daudz jākustas. Lai uzturētu labu fizisko formu, viņam nepieciešams skriet blakus velosipēdam vai doties garās pastaigās.

Mājdzīvniekus raksturo atjautība, viņi ir ātri apmācāmi un attiecības ar viņiem jāveido, pamatojoties uz uzticību un cieņu pret īpašnieku. Viņi spēj analizēt situāciju, un dažreiz mācību procesā viņi var vienkārši būt stūrgalvīgi un nevēlēties izpildīt komandas. Taji izceļas ar labu atmiņu, viņiem patīk iemācīties jaunas lietas, bet viņi var iztukšties, kad viņiem vairākas reizes jāatkārto tās pašas komandas. Suņi ir ļoti uzmanīgi, viņiem ir labi izteikta spēja imitēt, tie ir lieliski kompanjoni savam saimniekam.

 


Projekta tēma: Breakfast at Tiffany's. Elegance, rotaļība un atklātība.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2018

Modeles: Alla Bušinskaja un Taizemes ridžbeks

Matu sakārtojums:  Natālija Pētersone, skaistumkopšanas salons Esthetica

Make-up: Inga Bolhovitina, skaistumkopšanas salons Esthetica

Kleita: Victoria Pucci (Viktorija Pučkoriene)

Vieta: SemaraH Metropole

Projekta fotogrāfe un backstage: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Operators un video montāža: Arsenijs Poltoraks un Monika Zeltiņa

Projekta stiliste: Vlada Volkoviča

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu autore: Anastasija Maruta


Foto sesijas un filmēšanas partneri​

Oficiālais partneris: Dino Zoo Pasaule 

Filmēšanas vietas  SemaraH Hotel Metropole

Rotaslietas:   juvelierizstrādājumu salons Dimants 

Apavi:  apavu veikals Baltā Kumode @baltakimode

Welcome Drink: Noble Wine

Projekta dizaineris/dress: Viktorija Pučkoriene

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Esthetica  

Galvenais media-partneris: Publifier.com mūsdienīgs online serviss lasīšanai un žurnālu, avīžu un grāmatu radīšanai. Facebook

Media-partneris: Salt’n’Pepper Lifestyle Blog 

 @anastasiasalt  Facebook  

Producēšana un prezentācijas organizācija: SilverStein Production

 


Palieciet ar mums, sekojiet līdzi Amber Dog Calendar 2018  un mūsu parteru darbam un «turiet roku uz pulsa»!


 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv