Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2017 dienasgrāmata

«Desmitā filmēšanas diena: Jeļena un Vidusāzijas aitu suns»

Uzticieties tikai savām sajūtām...

Kad šermuļi skrien pār kauliem,

Savai iekšējai sirds balsij,

Instinktam.

Uzticieties visam, kas liek ķermenim vibrēt...

Cauri visai foto sesijai vīsies smalka tēma, kas ir tik satraucoša, fantāziju raisoša un tik ļoti daudznozīmīga – PAMATinstinkts.

Ar īpašu baudu piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu desmito tēlu, kuru mūsu varone pilnībā radīja sev pati. Jeļena – mūsu projekta sens un uzticīgs draugs, kalendāra foto sesijā piedālās jau septīto reizi, viņas mēnesis nemainīgi paliek janvāris. Un ikreiz Jeļena pati meklē sev tērpu, rotaslietas, pati izdomā un izdara frizūru, make-up'u

 

Foto sesija norisinājās modernajā interjerā viesnīcas Pullman Riga Old Town Hotel plašajā zālē. Viesnīcas interjerā var izsekot divas galvenās iedvesmas idejas. Cieņa pret vietējo mantojumu atspoguļojas ar zirgu tēmu, tā ir atsauce pret barona Minhauzena staļļiem, kas atradās tieši šajā vietā XVIII gadsimtā. Mūsdienīgas mākslas un moderna dizaina priekšrocība – viesnīcas stila otrā vizītkarte. Abas idejas rada unikālu atmosfēru, kas apvieno viesnīcas izteiktu attieksmi pret mūsdienīgumu un cieņu pret vietējo vēsturisko mantojumu..

   

   

  

 

 

Bezbailīgs miesassargs

Un, protams, foto sesijas centrā – suns. Kalendāra foto sesijā piedalījās Vidusāzijas aitu suns HARUM ROVAJAT AK-KUSH ORH, mājās – Ak Ku. Aziāts auga kopā ar mūsu projektu.Kad Ak Ku pirmo reizi piedalījās foto sesijā viņam bija 2 gadi . Tagad viņam jau ir 12 gadi.

   

 

Vidusāzijas aitu suns ir drosmīgs ganāmpulku sargs, kas spēj stāties pretī bīstamiem plēsoņām. Šo suņu dzimtā teritorija ir plaša – Vidusāzija, Urāli, Sibirija, tātad arī visas bijušās Padomju Savienības zemes. Aitu suņi lieliski pielāgojušies dažādiem klimatiskajiem apstākļiem kalnos un stepēs. Vidusāzijas aitu suņi iegūti ilgas, primitīvas, taču ļoti stingras atlases ceļā no seniem ganu suņiem.

   

 

Varenais aitu suns, kura augums var pārsniegt 70 cm, ir apveltīts ar līdzsvarotu, mierīgu raksturu, spēj patstāvīgi novērtēt situāciju un darboties, negaidot saimnieka rīkojumu. Bezbailīgais suns gatavs jebkurā mirklī aizsargāt savu saimnieku. Līdzīgi ka citām aitu suņu šķirnēm, arī aziātiem nepieciešama maiga, bet uzstājīga audzināšana un saimnieks ar spēcīgu raksturu, kas spēj novērtēt un sadzīvot ar suņa patstāvīgo dabu. Vienmuļas piespiedu nodarbības neizraisa sunī vēlmi darboties, komandas viņš izpilda tikai mīlestības pret saimnieku vadīts. Vidusāzijas aitu suņiem nepieciešamas ilgas pastaigas, lai saglabātos laba fiziskā forma.

 

Šie rāmie milži pret svešiem ir atturīgi un nogaidoši, bez agresijas, rej reti. Pareizi un pacietīgi audzināti, Vidusāzijas aitu suņi ir lieliski miesassargi ar nosvērtu un stabilu nervu sistēmu, spēj patstāvīgi novērtēt radušos situāciju.

Labi sadzīvo ar bērniem. Īsais, biezais kažoks, kas pasargā īpašnieku no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, ir regulāri jāizķemmē, sevišķi apmatojuma maiņas laikā. Suņu dzimtenē ausis un astes tika īsi apgrieztas, lai pretiniekam būtu mazāka iespēja iekosties un savainot.

 

Iegādājoties Vidusāzijas aitu suni, jārēķinās ar nepieciešamību ziedot suņa audzināšanai un kopšanai laiku un pūles, tad iegūtais uzticamais biedrs ieguldīto mīlestību atmaksās ar uzviju.

 

Oficiālais sponsors

Premium klases barība suņiem BELCANDO® un kaķiem LEONARDО® no kompānijas BEWITAL Petfood (Vācija) – oficiālais projekta sponsors. Visas BELCANDO® barības līnijas suņiem ir sabalansētas gan pēc uzturvielām, gan vitamīniem un minerālvielām un tiek ražotas no naturālām izejvielām, kas tradicionāli ir augstākās kvalitātes. Sastāvdaļas barības ražošanai kompānija iegūst tikai Vācijas fermās pēc visaugstākajiem kvalitātes principiem un pēc Eiropas Savienības standartiem, kas ir pakļauti augstai kvalitātes kontrolei un apstrādes procesā tiek izvēlētas tādas tehnoloģijas, kuru mērķis ir pēc iespējas vairāk barībā saglabāt dabiskās uzturvielas.

 

Belcando Adult Dinner

Pieaugušiem suņiem ar normālu aktivitātes līmeni.

Pateicoties rūpīgi atlasītiem komponentiem, mājputnu gaļas, kartupeļu un auksti spiestiem vīnogu sēklu miltu daudzumam, BELCANDO®  Adult Dinner ir ideāla uzturvielu kombinācija, kas ir nepieciešama pieaugušiem suņiem. Olbaltumvielu un tauku saturs ir ierobežots un pielāgots suņiem ar normālu aktivitāti. Ja barību dozēt pareizi, ķermeņa svars paliek nemainīgs ar atbilstošu piesātinājuma līmeni. Lielas kroketes attīsta suņu košļāšanas prasmes.

   


Projekta tēma: BASIC INSTINCT. Pamatinstinkts, emocijas un sajūtas.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2017

Modeļi: JEĻENA ĀRGALE un Vidusāzijas aitu suns

Vieta: viesnīcas Pullman Riga Old Town Hotel interjers

Fotogrāfe: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizainers un backstage foto: Žanna Pešnina

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Mākslinieciskais direktors un režisore: Jeļizaveta Novikova

Dienasgrāmatas autore: Irina Beinaroviča

Videomontāža: Viktors Devjatovs

Operatori: Monika Zeltiņa, Arsenijs Poltoraks, Viktors Devjatovs


Foto sesijas un filmēšanas partneri

Oficiālais sponsors: BELCANDO®, oficiālais pārstāvis Latvijā – kompānija AND Group, www.zoonet.lv

Filmēšanas un foto sesijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (septembris – novembris 2016.gadā). www.pullmanrigaoldtown.lv

Prezentācijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (2016 gada decembris). www.pullmanrigaoldtown.lv

Welcome Drink: Noble Wine. www.noblewine.lv

Projekta dizaineris/dress: Alexander Pavlov. www.pavlovfashion.com

Rotaslietas: Swarovski

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Strogonovs. www.strogonovs.lv

Videomontāža: Viktors Devjatovs. Viktor.Devjatov@gmail.com

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv