Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2017 dienasgrāmata

«Pirmā filmēšanas diena: Vita un Kavaliera kinga Čārlza spanieli»

Suņi ir dzīvojuši un dzīvo kopā ar cilvēkiem jau gadsimtiem ilgi, dalot kopā ar saimnieku gan prieku, gan bēdas. Viņi dāvā mums laimi. Izrāso mūsu ikdienu. Paver mūsu apziņā jaunas lappuses. Mudina mūs uz veselīgu dzīvesveidu. Ļauj mums iepazīties ar jauniem draugiem un vienu interešu cilvēkiem. Un viņu draudzība ir tik patiesa!

Šodien mēs atklājam jau septīto filmēšanas un foto sesijas sezonu! Prāts var pievilt, bet instinkts ir visaptverošs un neuzvarams. Uzticēsimies saviem instinktiem!

Ikgadējais portāla www.cocktail.lv projekts – ekskluzīvs kalendārs, kur katra mēneša galvenie varoņi ir izstāžu suņu īpašnieki kopā ar saviem titulētajiem mīluļiem.

Amber Dog Calendar foto sesijā jau septīto gadu pēc kārtas strādā talantīgā fotogrāfe Jolanta Beinaroviča, bet dizainu rada - Žanna Pešņina.

Jolanta Beinaroviča  Jolanta Beinaroviča 

Jolanta Beinaroviča

 

Žanna Pešņina​

Viesnīcas Pullman Riga Old Town Hotel interjers tikaizvēlēts atbilstoši stilam. Modeļu vizuālo tēlu rada stilisti no salona Strogonovs. Dienasgrāmatas no sesijām raksta autore un producente Irina Beinaroviča.

 Ирина Бейнарович

Projekta autore un producente Irina Beinaroviča

Pēc vislabākajām tradīcijām paralēli foto sesijai, mēs filmējam filmu par kalendāra tapšanas gaitu, jo tas ir tik ļoti interesants un aizraujošs process, kur ļoti daudz uzmanības vērta paliek aiz foto objektīva kameras. Filmas pirmizrāde notiks projekta prezentācijas laikā 2016.gada decembrī, bet pēc tam būs izlikta mūsu YouTube kanālā. Filmas režisore ir Jeļizaveta Novikova, bet video operators – Arsenijs Poltoraks.

Jeļizaveta Novikova  Арсений Полторак

Filmas režisore Jeļizaveta Novikova                                               Video operators – Arsenijs Poltoraks.

 

 

 

Cauri visai foto sesijai vīsies smalka tēma, kas ir tik satraucoša, fantāziju raisoša un tik ļoti daudznozīmīga – PAMATinstinkts.

Instinkta dziļums ir nesasniedzams, tikpat, cik globālie pasaules noslēpumi: vai pasaulei ir beigas? Vai ir sākums un gals?  Visaptverošs instinktu spēks ir tas, kas satuvina cilvēku ar dzīvnieku pasauli, atgriežot cilvēku tādā sākuma stadijā, kad noteicošie ir dabas likumi. Ir grūti nepiekrist leģendārajam Šopenhaueram, kurš teicis: “Mūsos ir kas gudrāks par galvu. Svarīgos jautājumos mēs rīkojamies ne tik daudz pēc veselā saprāta, cik pēc iekšējā impulsa, pat instinkta, kurš dzīvo mūsu pašu apziņas dziļumos”. Un cik paradoksāla ir Edgara Po doma: “Kāds nerimstošs instinkts, kurš mīt dziļi katra cilvēka dvēselē, - tas, vienkāršiem vārdiem runājot, ir skaistums”?

Suņu pasaule ir veidota vienkāršāk par mūsējo, cilvēcisko, taču ne primitīvāk. Tā ir skaidrāka un patiesāka. Suņu instinkti ir dažādi, taču viens no galvenajiem, pat šo brīnišķīgo dzīvnieku dzīves motīvs ir nepieciešamība aizstāvēt savu saimnieku un viņa ģimeni.

 Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели   Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

Noskaņas

Mūsu projekta dalībniekus gaida noslēpumaini tēli, tie skanēs ar fantastiskas un satraucošas seksualitātes un erotisma notīm. Tieši zīmola Alexander Pavlovgreznās kleitas palīdzēs radīt šo neatkārtojamo un pikanto stilu, kas piepildīs apkārtni ar jutekliskuma aromātu.

Zīmols Alexander Pavlov ir dibināts 1996.gada februārī. Tā radītājs – latviešu modes elites dizaineris Aleksandrs Pavlovs. Savas radošās darbības laikā Aleksandrs ar izcilu precizitāti ir izstrādājis katru detaļu, pat apģērba ģeometriju, nemaz nerunājot par audumu izvēli. Izstrādājumu izšuvumi un roku darba apdare ir kļuvuši par šī zīmola vizītkarti.

Apģērbs no Alexander Pavlov apbur ar savām rūpīgi piemeklētajām detaļām, nepārspējamo kvalitāti, izcilu skaistumu un stilu.

Alexander Pavlov zīmolu raksturo sievišķība, krāšņi akcenti un augumu akcentējoši silueti.

Šodienas fotosesijas varone – Vita – pozēja elegantā kleitā “Glorija”, kur svārku garums beidzās līdz ar grīdas dēļiem, bet tās dekoltē bija ne tikai izsmalcināts un seksuāls, bet arī ļāva akcentēt varones neparasti skaistās kakla līnijas.

 Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели   Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели   Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

Spilgts un dabisks

Nevar noliegt, ka visos laikos vīriešiem pievilcīgs ir licies skaistums un dabiskums, un tas nozīmē, ka mūsu mērķis šajā foto sesijā ir sasniegt pēc iespējas vairāk dabiskuma.

Akurāti sasukāti mati ciešā mezglā un cirtas, kas sakārtotas pareizās līnijās – tieši šādu matu sakārtojumu izvēlējās friziere Olga Rukmane mūsu varones Vitas tēlam. Nav nekā dīvaina tajā, ka vīrieši šādu matu sakārtojumu atzīst par seksuālu, jo tāda frizūra tās nēsētājai sniedz nedaudz rotaļīguma, padarot šādu sievieti viņu acīs vēl vairāk iekārojamu.

салон красоты Strogonovs  салон красоты Strogonovs

салон красоты Strogonovs  салон красоты Strogonovs

 

Viens no galvenajiem maģiskajiem rituāliem šajā procesā bija make-up: starp krāsām un otiņām, ieskatoties sejā, uzklājot mūsu varonei pēdējos svarīgos grimma akcentus, vizāžiste Renāta Košanska burtiski pārvērta mūsu varoni, ļaujot apkārtējiem viņā ieraudzīt neredzētu spēka avotu un seksualitāti.

салон красоты Strogonovs  салон красоты Strogonovs

салон красоты Strogonovs  салон красоты Strogonovs

 

Šīs acis ar “kaķa skatiena” efektu, šīs skaistās spilgti sarkanās lūpas un matētā āda... Noslēpumains un aizraujošs skatiens vīriešos raisīja patiesi maģisku iedarbību. Sasniegt šādu satraucošu iespaidu palīdzēja arī ļoti smalka līnija, kura saucās chic & rock.

Pabeigtības efektu šīs dienas varonei dāvāja sarkanais lūpu tonis. Šai brīnumanajai sarkanajai lūpu krāsai mīlestībā ir atzinušās miljoniem sieviešu visā pasaulē; pret sarkano lūpu krāsu neizturīgi kļūst vīrieši; par to raksta dziesmas un rada mūziklus... Sarkana lūpu krāsa ir un paliek visos laikos ārpus konkurences, bet daudzas slavenības tai ir pat pateicību parādā.

салон красоты Strogonovs  салон красоты Strogonovs  салон красоты Strogonovs

 

Future gredzens un auskari no Swarowski

Futūriskajā gredzenā un auskaros precīzi norobežoti kristāli spoži zvīguļo uz spīdīgā pārklājuma no rozā zelta. Grafiskā stila gredzens ir sniedzis tēlam arī mūsdienīgu noti. Pateicoties sievišķīgam stilam, šie aksesuāri lieliski papildināja mūsu varones tēlu.

Swarovski  Swarovski

Swarovski  Swarovski  Swarovski

 

Jūra pozitīvu emociju

Un, protams, suņi – galvenie mūsu fotosesijas varoņi. Kalendāra foto sesijas vajadzībām piedalījās trīs Kavaliera kinga Čārlza spanieli dažādos krāsojumos: Royal Fantasy Smokey Angel, mājās – Toris (melns ar lāsumiņiem), Royal Fantasy Starwalker, mājās – Džimijs (ruds) un My Exotic World Royal Romance, mājās – Ramona (trīskrāsaina).

Kavaliera kinga Čārlza spanieli(angliski - Cavalier King Charles Spaniel) – ir suņi – kompanjoni aktīviem cilvēkiem, ģimenei, kurā dzīvo arī citi dzīvnieki un bērni. “Kavalieri” neizrāda nekādu agresiju un ideāli pielāgojas sava saimnieka dzīves ritmam. Briti uzskata, ka šie suņi prot samazināt stresu un dēvē tos par “komforta radītājiem”.

кавалер-кинг-чарльз-спаниели  кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

Kavaliera kinga Čārlza spanieli– tie ir patiešām karaliski radījumi, kas apvieno sevī īsta aristokrāta īpašības ar rotaļīga spaniela aizrautību. Šīs šķirnes pārstāvji ir ideāli kompanjoni, kas būs piemēroti arī tiem saimniekiem, kas mitinās dzīvoklī. Suņi ļoti mīl uzmanību un diezgan nelabprāt pacieš atšķirtību no saimnieka, pat atrodoties cita dzīvnieka sabiedrībā.

 Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели   Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели   Вита и кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

Jāsaka gan, ka ar citiem dzīvniekiem “Kavalieri” ātri sadraudzējas. Lieliski sadzīvo ar kaķiem un nekad ar tiem nekonkurē. Šie suņi ir ieturēti, nesatricināmi un līdzsvaroti. Viņus ir ļoti grūti “izvest no pacietības” un izprovocēt konflikta situācijām. Tie ir pozitīvi un dzīvespriecīgi. Draudzīgi arī attieksmē pret nepazīstamiem, tāpēc radīt no šī suņa “apsargu” ir tikpat kā neiespējami.

 кавалер-кинг-чарльз-спаниели   кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

“Kavalieri” ir gudri, viegli apmācāmi, taču arī viltīgi un mīl darīt blēņas. Sabiedrībā viņi uzvedas ļoti pieklājīgi, bet mājās var arī izšķirties arī par kāda dvieļa vai apavu nočiepšanu – tāpat vien, izklaidei. Bet lielākoties šīs darbības ir viena mērķa labad – saņemt no sava saimnieka kārtējo porciju uzmanības.

 кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

Kavaliera kinga Čārlza spanielu šķirnes pārstāvji ir ideāli piemēroti arī cilvēkiem gados un labākie bērnu draugi. Viņi ir ļoti taktiski, viņi labprāt piedalās bērnu rotaļās un ar prieku piedalās tajās kopīgi ar viņiem.

 кавалер-кинг-чарльз-спаниели

 

Oficiālais sponsors

Premium klases barība suņiem BELCANDO® un kaķiem LEONARDО® no kompānijas BEWITAL Petfood (Vācija) – oficiālais projekta sponsors. Visas BELCANDO® barības līnijas suņiem ir sabalansētas gan pēc uzturvielām, gan vitamīniem un minerālvielām un tiek ražotas no naturālām izejvielām, kas tradicionāli ir augstākās kvalitātes. Sastāvdaļas barības ražošanai kompānija iegūst tikai Vācijas fermās pēc visaugstākajiem kvalitātes principiem un pēc Eiropas Savienības standartiem, kas ir pakļautiaugstai kvalitātes konstrolei un apstrādes procesā tiek izvēlētas tādas tehnoloģijas, kuru mērķis ir pēc iespējas vairāk barībā saglabāt dabiskās uzturvielas.

 кавалер-кинг-чарльз-спаниели BELCANDO

 

Belcando Finest Light, tieši šo barību izvēlējās mūsu partneri mūsu Kavaliera kinga Čārlza spanieliem un svinīgi dāvāja to pēc foto sesijas beigām.

Garšīga, sātīga un veselīga barība, pateicoties tam, ka ir apstrādāta svaiga. Visgardākā pīle un aknas - labai apetītei.  Auzu graudi rada sāta izjūtu un ir bagāti ar taukskābēm, tāpat kā čī sēklas, tie ir svarīgi komponenti labai vielmaiņai.

Pateicoties ierobežotam olbaltumu un tauku daudzumam BELCANDO® Finest Light ir īpaši piemērots suņiem ar pazeminātu aktivitāti, kā arī suņiem senioru vecumā. Īpaši augsta šķiedrvielu deva padara vieglāku svara uzturēšanu vai tā pazemināšanu. Samazināts fosfora un nātrija daudzums atvieglo aknu darbību.

BELCANDO® barība – visveselīgākais, ko var piedāvāt jūsu mīluļiem.

 кавалер-кинг-чарльз-спаниели BELCANDO  Belcando Finest Light


Projekta tēma: BASIC INSTINCT. Pamatinstinkts, emocijas un sajūtas.

Modeļi: Vita Laicāne un Kavaliera kinga Čārlza spanieli

Matu sakārtojums: Olga Rukmane, skaistumkopšanas salons Strgonovs

Make – up: Renāte Košanska, skaistumkopšanas salons Strogonovs

Kleita: Alexander Pavlov

Vide: viesnīcas Pullman Riga Old Town Hotel interjers

Fotogrāfs: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizaineris: Žanna Pešnina

Projekta producents: Irina Beinaroviča

Mākslinieciskais redaktors un režisors: Jeļizaveta Novikova

Dienasgrāmatas autore: Irina Beinaroviča

Videomontāža: Viktors Devjatovs

Operatori: Jurijs Aleksejevs, Arsenijs Poltoraks, Viktors Devjatovs


Foto sesijas un filmēšanas partneri

Oficiālais sponsors: BELCANDO®, oficiālais pārstāvis Latvijā – kompānija AND Group, www.zoonet.lv

Filmēšanas un foto sesijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (septembris – novembris 2016.gadā). www.pullmanrigaoldtown.lv

Prezentācijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (2016 gada decembris). www.pullmanrigaoldtown.lv

Welcome Drink: Noble Wine. www.noblewine.lv

Projekta dizaineris/dress: Alexander Pavlov. www.pavlovfashion.com

Rotaslietas: Swarovski

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Strogonovs. www.strogonovs.lv

Videomontāža: Viktors Devjatovs. Viktor.Devjatov@gmail.com


Sekojiet mūsu darbiem, atzīmējiet ar “like”, rakstiet komentārus. Mēs, no savas puses, mazliet pavērsim noslēpumu aizkaru par pamatinstinktiem, kas atrodas mums apkārt emocijās un sajūtās.

www.cocktail.lvFacebook/cocktail.lv/LV, @cocktail.lv

      

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv