Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

Filmēšanas un foto sesijas kalendāra AMBER DOG CALENDAR 2017 dienasgrāmata

«Piektā filmēšanas diena: Marianna, Nikolajs un Amerikāņu Stafordšīras terjers»

Uzticieties tikai savām sajūtām...

Kad šermuļi skrien pār kauliem,

Savai iekšējai sirds balsij,

Instinktam.

Uzticieties visam, kas liek ķermenim vibrēt...

Cauri visai foto sesijai vīsies smalka tēma, kas ir tik satraucoša, fantāziju raisoša un tik ļoti daudznozīmīga – PAMATinstinkts.

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu piekto tēlu, kurš tika radīts speciāli Mariannai un Nikolajam.

Ģimenes pāra un amerikāņu Stafordšīras terjera foto sesija tika veikta Pullman Riga Old Town Hotel hoteļa cigāru istabas mūsdienīgā interjerā.

Pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga Old Town atrodas Jēkaba ielā, tā ir viena no vēsturiskajām Vecrīgas ēkām, kura atrodas netālu no visiem objektiem, kurus obligāti ir jāapmeklē Latvijas galvaspilsētā. Viesnīcas interjerā var izsekot divas galvenās iedvesmas idejas. Cieņa pret vietējo mantojumu atspoguļojas ar zirgu tēmu, tā ir atsauce pret barona Minhauzena staļļiem, kas atradās tieši šajā vietā XVIII gadsimtā. Mūsdienīgas mākslas un moderna dizaina priekšrocība – viesnīcas stila otrā vizītkarte. Abas idejas rada unikālu atmosfēru, kas apvieno viesnīcas izteiktu attieksmi pret mūsdienīgumu un cieņu pret vietējo vēsturisko mantojumu.

   

 

Noskaņas

Mūsu projekta dalībniekus gaida noslēpumaini tēli, tie skanēs ar fantastiskas un satraucošas seksualitātes un erotisma notīm. Tieši zīmola Alexander Pavlov greznās kleitas palīdzēs radīt šo neatkārtojamo un pikanto stilu, kas piepildīs apkārtni ar jutekliskuma aromātu.

Zīmols Alexander Pavlov ir dibināts 1996. gada februārī. Tā radītājs – latviešu modes elites dizaineris Aleksandrs Pavlovs. Savas radošās darbības laikā Aleksandrs ar izcilu precizitāti ir izstrādājis katru detaļu, pat apģērba ģeometriju, nemaz nerunājot par audumu izvēli. Izstrādājumu izšuvumi un roku darba apdare ir kļuvuši par šī zīmola vizītkarti.

Apģērbs no Alexander Pavlov apbur ar savām rūpīgi piemeklētajām detaļām, nepārspējamo kvalitāti, izcilu skaistumu un stilu.

Alexander Pavlov zīmolu raksturo sievišķība, krāšņi akcenti un augumu akcentējoši silueti.

Šodienas fotosesijas varone – Marianna – pozēja kleitā LAGUNA no zīda ar acetātu. Marianna ar rudiem matiem ir apveltīta ar ļoti spilgtu ārieni, kuru vislabāk uzsvēra piesātinātas lagūnas krāsas kleita. Mierīga, bet vienlaikus arī spilgta, zila krāsa iespaido dvēselisku noskaņojumu, tā atgādina jūru vai tīru debesi, dāvā neatkarības sajūtu. Kleita ir sašūta pa figūru, ar mīkstām ielocēm uz ņiebura ar ieloku, līniju zem krūts uzsver ar dekoratīvu joslu.

      

      

Femme fatale

Droši vien viens no pašiem pieprasītākajiem meistariem ir vizāžists, kurš var radīt brīnumu un parastu sievieti pārvērst neatvairāmā skaistulē. Tieši viņš lemj, kāda dekoratīvā kosmētika piestāv rudmatainām, brunetēm, blondīnēm. Matu krāsa spēlē svarīgu lomu gan apģērba izvēlē, gan dekoratīvajā kosmētikā.

   

   

 

Ja jūs esat skatījušies filmu « Kurš iegāza trusīti Rodžeru?», tad jau noteikti, jūs atcerieties viņa sievu Džesiku, kura, starp citu, 2009. gadā tika atzīta par seksīgāko multeni pasaulē.  Džesikas ampluā - Femme fatale, kino- un muzikālā dīva, kura izmanto savu seksuālo ārējo izskatu panākumu sasniegšanai. Tomēr viņas izskats ir tikai maska, aiz kuras slēpjas labvēlīgas rakstura īpašības. Flirts, tvīksmaina balss, atklāti tērpi ir skatuviski, “uz publiku”, tai laikā kad labi motīvi, uzticība vīram un izlēmība raksturo viņu lielākā pakāpē. Džesikas tēla pretrunība, sarežģītība it kā balansē uz robežas, beigu beigās parādot, ka sieviete ar pievilcīgu ārieni var būt uzticīga sieva, labs draugs un drošsirdīgs cilvēks, kas ir gatavs pastāvēt par savējiem piederīgajiem.

   

   

          

   

 

Padodoties Džesikas seksualitātei, vizāžiste, friziere un stiliste vienā personā - Diāna Pletiena ieraudzīja šodienas varonē Femme fatale tēlu.

      

Kaklarota un aproce East no Swarovski

Pret tādu spožu glamūru nenostāvēs neviens! Liela kaklarota un aproce East mirdz ar gradientu no kristāliem un kristāldzidrām pērlēm ar dabisku nokrāsu: no krēmkrāsas līdz tumšpelēkam. Kristāldzidras pērles, kas ir pagatavotas pēc unikālas Swarovski tehnoloģijas, atšķiras ar nepārspētu spīdumu. Kaklarota un aproce ir segtas ar rodiju - dārgmetālu, kurš nepietumsīs.

   

   

 

Smalki pulksteņi uz aproces City, Black

Swarovski pulksteņuos ir kvarcu mehānisms, kas ir pagatavots Šveicē, kuru slavē pulksteņu meistarība, un ir izrotāti ar firmas kristāliem. Tie uzdod jaunus standartus savā jomā, pateicoties elegances un savaldīgas greznības savienojumam. Tāds aksesuārs vienā mirklī piešķīra eleganci Nikolaja tēlam. Izsmalcināts dizains - moderni pulksteņi uz katru dienu.

 

PAMATinstinkts – aizsargāt

Un, protams, suns – galvenais mūsu fotosesijas varonis. Fotosesijā piedalījās  Amerikāņu Stafordšīras terjers Johnny Depp Blu Diamond Rose, mājās – Džonijs.

 

Šķirne Amerikāņu Stafordšīras terjers (angl. American Staffordshire Terrier) ir izvesta ASV. Šo suņu galvenais instinkts - aizsargāt savu saimnieku un viņa ģimeni.

Nolīdzsvarotais un sabiedrisks Amerikāņu Stafordšīras terjers - suns, kuru patīkami turēt mājās kā savu mīluli. Viņš tiecas izpatikt savam saimniekam un darīs visu, lai padarītu viņu laimīgu.

 

Vajag atzīmēt, ka, kaut arī amstaffs – mīlošs un maigs ar ģimeni, viņam ir nepieciešams pārliecināts par sevi un stings īpašnieks, kurš ir spējīgs parādīt kas ir galvenais mājās. Amerikāņu Stafordšīras terjera saimniekam ir jākļūst par galveno un pelnīt sava mīluļa cieņu.

Amerikāņu stafordam nav iedzimtas neuzticēšanās attiecībā pret cilvēkiem, kura ir raksturīga dienestu šķirnēm. Ar  pienācīgu uzmanību no īpašnieka tie ir izcili dresējami, ar panākumiem uzstājoties uz dažādām sacīkstēm. Amerikāņu Stafordšīras terjeri – jautri, sportiski un draudzīgi suņi. Vajag atcerēties, ka viņu galvenā rakstura īpatnība -  vēlme visā izdabāt īpašniekam, tādēļ sliktās rokās dotās šķirnes pārstāvji var būt lieki kauslīgi.

    

 

Šis suns neierobežoti, vienkārši līdz fanātismam ir uzticīgs saimniekam, viņš vienmēr uzmanīgi aiz viņa uzmana un visādi mēģina izsaukt viņā emocijas. Visi stafordu saimnieki arī neprātīgi mīl savus mīluļus un uzskata, ka mīlestība pret šo suni ir mīlestība no pirmā skatiena un uz visiem laikiem.

 

Oficiālais sponsors

Premium klases barība suņiem BELCANDO® un kaķiem LEONARDО® no kompānijas BEWITAL Petfood (Vācija) – oficiālais projekta sponsors. Visas BELCANDO® barības līnijas suņiem ir sabalansētas gan pēc uzturvielām, gan vitamīniem un minerālvielām un tiek ražotas no naturālām izejvielām, kas tradicionāli ir augstākās kvalitātes. Sastāvdaļas barības ražošanai kompānija iegūst tikai Vācijas fermās pēc visaugstākajiem kvalitātes principiem un pēc Eiropas Savienības standartiem, kas ir pakļauti augstai kvalitātes kontrolei un apstrādes procesā tiek izvēlētas tādas tehnoloģijas, kuru mērķis ir pēc iespējas vairāk barībā saglabāt dabiskās uzturvielas.

     

 

Belcando Adult GF Poultry

Suņiem ar normālu aktivitāti un jutīgumu pret graudaugiem (glutēns).

Alternatīva barība suņiem, kas nepanes glutēnu un graudus. Šajā barībā graudi ir aizvietoti ar augstas kvalitātes amarantu. Amarants ir viena no vecākajām kultūrām, kas bija novērtēta par savam enerģētiskām īpašībām vēl Acteku laikos. Pievienotas Čī sēklas, kas arī bija viens no pirmajiem pārtikas produktiem, padara šo barību par īpaši sabalansētu. Ar ierobežotu olbaltumvielu un tauku saturu, BELCANDO® barība pieaugušiem suņiem piemērota dzīvniekiem ar normālu aktivitātes līmeni.

   

   


Projekta tēma: BASIC INSTINCT. Pamatinstinkts, emocijas un sajūtas.

Oficiālais šī gada haštags: #amberdogcalendar2017

Modeļi: Marianna un Nikolajs Kaņeševi un Amerikāņu Stafordšīras terjers

Matu sakārtojums: Diana Domenika, skaistumkopšanas salons Strogonovs

Make-up: Diana Domenika, skaistumkopšanas salons Strogonovs

Kleita: Alexander Pavlov                                                     

Vieta: viesnīcas Pullman Riga Old Town Hotel interjers

Fotogrāfe: Jolanta Beinaroviča

Grafiskais dizainers un backstage foto: Žanna Pešnina

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Mākslinieciskais direktors un režisore: Jeļizaveta Novikova

Dienasgrāmatas autore: Irina Beinaroviča

Videomontāža: Viktors Devjatovs

Operatori: Jurijs Aleksejevs, Arsenijs Poltoraks, Viktors Devjatovs


Foto sesijas un filmēšanas partneri

Oficiālais sponsors: BELCANDO®, oficiālais pārstāvis Latvijā – kompānija AND Group, www.zoonet.lv

Filmēšanas un foto sesijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (septembris – novembris 2016.gadā). www.pullmanrigaoldtown.lv

Prezentācijas vieta: Pullman Riga Old Town Hotel (2016 gada decembris). www.pullmanrigaoldtown.lv

Welcome Drink: Noble Wine. www.noblewine.lv

Projekta dizaineris/dress: Alexander Pavlov. www.pavlovfashion.com

Rotaslietas: Swarovski

Matu sakārtojums un make-up: skaistumkopšanas salons Strogonovs. www.strogonovs.lv

Videomontāža: Viktors Devjatovs. Viktor.Devjatov@gmail.com


Sekojiet mūsu darbiem, atzīmējiet ar “like”, rakstiet komentārus. Mēs, no savas puses, mazliet pavērsim noslēpumu aizkaru par pamatinstinktiem, kas atrodas mums apkārt emocijās un sajūtās.

www.cocktail.lvFacebook/cocktail.lv/LV, @cocktail.lv

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv