Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Pirmā diena - Ina un basenži»

"Jo vairāk zeme griežas prom no saules, jo spilgtāka ir nakts pilsētas gaisma, un orķestris jau sāk spēlēt mūziku, un sanākušie saskandināja glāzes ar kokteiļiem..." - Skots Fidžeralds "Lielais Gatsbijs"

 

Mēs iepazīstinām Jūs ar mūsu pirmo tēlu: Ina Rabkeviča un  basenži šķirnes suņi.

 

Darbs ar mūsu varones greznu tēlu -, kā tam būtu jānotiek, notika attiecīgajā interjerā - viesnīcā Europa Royale Riga. Dizainere Ava Viginty speciāli priekš Inas radīja vakarkleitu no smalka batista, electric blue krāsā ar ļoti romantisku nosaukumu “Nimfa”, lai akcentētu mūsu varones gludu, sniegbaltu ādas krāsu un spilgtu vara matu toni. Dziļais dekoltē, svārki līdz grīdai, drapētas piedurknes, piesātināta krāsa. Sievišķīgs kulons ovālas formas Degree, dekorēts ar kristāliņiem uz garas plānas ķēdes, kas eleganti akcentē Inas greznu dekoltē un Citrus Drop auskari moderna pilien-veida siluetā. Viss Swarowski. Glīti sakārtoti mati, romantisks-seksīgs make-up no skaistumkopšanas salona "Strogonovs" meisteriem, viss tas ir harmonijā ar patiesi sievišķīgu Inas skaistumu, viņas jaukām bedrītēm uz vaigiem un ar maziem velniņiem, kas dejo viņas acīs zem saksofona, gobona, flautas, violas mūzikas...Darbs ar mūsu varones greznu tēlu -, kā tam būtu jānotiek, notika attiecīgajā interjerā - viesnīcā Europa Royale Riga. Dizainere Ava Viginty speciāli priekš Inas radīja vakarkleitu no smalka batista, electric blue krāsā ar ļoti romantisku nosaukumu “Nimfa”, lai akcentētu mūsu varones gludu, sniegbaltu ādas krāsu un spilgtu vara matu toni. Dziļais dekoltē, svārki līdz grīdai, drapētas piedurknes, piesātināta krāsa. Sievišķīgs kulons ovālas formas Degree, dekorēts ar kristāliņiem uz gara plānas ķēdē, eleganti akcentē Inas greznu dekoltē un Citrus Drop auskari moderna pilien-veida siluetā. Viss Swarovski. Glīti sakārtoti mati, romantisks-seksīgs make-up no skaistumkopšanas salona "Strogonovs" meisteriem, viss tas ir harmonijā ar patiesi sievišķīgu Inas skaistumu, viņas jaukām bedrītēm uz vaigiem un ar maziem velniņiem, kas dejo viņas acīs zem saksofona, gobona, flautas, violas mūzikas…

 

Bet restorānā BENJAMINS, kas ir nosaukts bijušo īpašnieku vārdā, un pamatoti tiek atzīts par vienu no labākajiem restorāniem Rīgā, viss ir tieši kā Lielā Gatsbija gados - džins, liķieri, sauss martini ar ledu un kokteiļi... Viss ir radīts ballītei "Trako divdesmito" stilā.

 

 

Šodien fotosesijā piedalījās Basenži šķirnes suņi:  AMIRI NGUVU NZURI BASENJI, mājās - Amiri, DEEP IN MY HEART WILD, mājās – Redži, un CHILD CRYSTAL JAVELIN NIGHTSHADOW, mājās – Šadou.

Basenži šķirnes suņi jeb Kongo suns. Šī ir viena no vecākajām suņu šķirnem. Šķirnes vēsture sākās aptuveni pirms 5000 gadiem, izcelsmes reģions - Centralā Āfrika. Šķirnes unikalitāte – tās pārstāvji nerej, bet izdod īpatnējas skaņas, kas, daudzuprāt, atgādina jodelēšanu. To var dzirdēt tikai tad, kad suns ir satraukts. Škirnei arī ir raksturīgas grumbas uz pieres. Viņiem nepiemīt smaržas un bieži vien, viņi mazgājas ar ķepu, kā kaķi. Basenžiem ir laba veselība, laba imunitāte, suns ir bezbailīgs un pašpārliecināts. Uz šodienu, Basenži ir ļoti populāri kā pavadoņi, pievelk ar savu izskatu, mazo izmēru, kā arī intelektu un maigu raksturu.

 

 

 


Modele: Ina Rabkeviča

Frizūra un make-up: Diāna Dominika (Diāna Plētiene), skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Juvelierizstrādājumi: kulons Degree "Swarovski", auskari Citrus Drop "Swarovski"

Kleita: Viginty Couture

Interjers: viesnīca Europa Royale

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča

Video: Jeļizaveta Novikova

Stiliste: Ava Viginti


 

Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs» stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina Swarovski. Visa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv