Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Sestā filmēšanas diena: Ingrīda, bišoni frise un Tibetas mastifs»

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu kalendāra sesto tēlu, kas nāk no "Trako 20. gadu" laika.

 

Fotosesija norisinājās, kā bija gaidīts,  vienā no Europa Royale Riga viesnīcas greznajām zālēm.

Mūsu varone bija tērpta brīnišķīgā kleitā ar saldi-rūgtu nosaukumu Chocolate. Kleita atgādināja Japānas geišas kimono. Speciāli Ingrīdai to izgatavoja  talantīgā Latvijas modes māksliniece Ava Viginti, izmantojot gaisīgi vieglu japāņu zīdu un kokvilnu.  

Brīnumaino šokolādes krāsas  kleitu Ava papildināja ar austrumu piegaršu - elitāro Swarovski bižutēriju. Ingrīdas tēlam dizainere  izvēlējās masīvo lāses veida kaklarotu Darling,   kas ideāli iederās greznās svinībās un ballēs. Ingrīdas rokas rotāja klasiski elegants, maigi apzeltīts gredzens  Vittore, kā arī rokassprādze  Slake Silk ar daudzkrāsainiem kristāliem.  

 

 

 

Elegantā Ingrīdas frizūra 20. gadu stilā un tam atbilstošs make-up ir skaistumkopšanas salona Strogonovs meistaru darbs.

 

 

Un, protams, suņi - galvenie fotosesijas varoņi. Fotosesijā piedalījās  bišoni frise SNOW CURL AMORE MIO, mājās - Kardināls, DIAMELLA FRUTTI DI MAADE, mājās - Floress, un Tibetas mastifs BOSS BISURMAN, mājās vienkārši Boss.

Bišons frise – sprogainais mīlulītis

Bišons frise ir īsts klēpja sunītis, neliels kompanjons, kas pieder dekoratīvo suņu grupai.  Tulkojumā no franču valodas bichon nozīmē «samta spilventiņš cepurēm », bet frisé – «sprogains». Kopā tas piešķir poetiskumu šķirnes nosaukumam.  Bišoni frise ir apveltīti ar sniegbaltu kažociņu un  ļoti jautru raksturu. Kopts bišons ir ļoti skaists, un pievelk apkārtējo acu skatienus. Mājās šie sunīši uzvedas ļoti kārtīgi, netrokšņo, nemaisās zem kājām un vienmēr ir priecīgi.

Tibetas mastifs-  izturīgums un bezbailīgums

Runā, ka šo spēcīgo, lielo suņu asinis rit vairāku darba suņu šķirņu dzīslās. Jebkurā gadījumā, Tibetas mastifi ir ļoti sena šķirne, kas laika gaitā ir maz mainījusies. Un pagājuši ir vairāk kā 3000 gadi! Tibetietis ir lielisks sargs. Tas ir ļoti lepns un neatkarīgs. Audzināt šo suni nav viegli, taču darot visu pareizi, jūs izaudzināsiet, iespējams, visuzticīgāko četrkājaino, ar kuru var doties kaut vai uz pasaules malu!  

Zane Stendzeniece, skaistumkopšanas salona Strogonovs vadītāja: « 20. gadus mēdz dēvēt par Lielā lūzuma gadiem.  «Kliedzošie 20. gadi», «Zelta 20.gadi », «Trakie 20.gadi» – kā tikai neapzīmēja šo gadu desmitu, kas sekoja  pārbaudījumu un satricinājumu periodam. Ikviens no šiem epitetiem izcēla jaunā laika īpatnības: nepierasto dzīves enerģiju, jaunās cerības, radušās pēc Pirmā pasaules kara pārdzīvošanas un vēlmi dzīvot “Uz pilnu klapi”.  Iztēlojoties šo laiku, man nāk prātā dūmi, cigāri, izteiksmīgi, kaislīgi acu skatieni, kafijas tases dāmu rokās. Tāda īpaša bohēmas atmosfēra.  Runājot par frizūrām, uzskatu, ka mūsu salona meistari teicami tika galā ar 20.gadu stila rekonstrukciju.  Par pamatu bija, protams, ondulācija, kas tolaik bija modē”.

 

Ava Viginti, dizainere, brenda VIGINTY Couture radošais direktors: «Pēc sešām filmēšanas dienām vēlos izteikt lielu pateicību par profesionalitāti un sirsnīgu attieksmi pret darbu mūsu komandai: fotogrāfei Iolantai, videooperatorei Jeļizavetai, mūsu  iedvesmotājai un projekta organizatorei Irinai. Mūsu lieliskie modeļi demonstrēja apbrīnojamu izturību un dabas dotu aktiermeistarību, iedzīvojoties spilgtajos “Lielā Getsbija” laika posma tēlos. Man bija milzīgs prieks strādāt ar jums, dārgie Ina, Svetlana, Sergej, Mihail, Oksana, Janina, Inga un Ingrīda! Jūsu mīluļi pilnībā iekaroja manu sirdi! Filmēšanas laikā es atklāju daudz jauna un interesanta!”

 

Ingrīda Gierkena, filmēšanas dalībniece: «Mani iespaidi par filmēšanos ir tie labākie. Es pielaikoju šādu tēlu pirmo reizi. Protams, man ļoti patika kā friziere-stiliste Olga ieveidoja manus matus. Es labprāt griestos pie šāda meistara vēlreiz. Neesmu liela make-up piekritēja, taču vizāžists Zigmārs izdarīja visu smalki un tajā pat laikā spilgti.  Kleita bija ļoti eleganta un kopā ar rotām saplūda vēlamajā, komfortablā tēlā.  Man patika, kā filmēšanas laikā uzvedās mani suņi, kaut gan filmēšanas beigās varēja redzēt, ka viņi ir noguruši. Es esmu apmierināta ar dalību šajā projektā!”

 


Modele: Ingrīda Gierkena

Frizūra: Olga Rukmane, skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Make-up: Zigmārs Spalvens, skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Juvelierizstrādājumi: kaklarota Darling, gredzens Vittore un rokassprādze Slake Silk, Swarovski

Kleita: Viginty Couture

 Stiliste: Ava Viginti

Interjers: viesnīca Europa Royale

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča

Video: Jeļizaveta Novikova

Redaktore: Anna Čeiča-Sultane

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu vadītāja: Vlada Volkoviča


Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs»stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina SwarovskiVisa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv