Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Septītā filmēšanas diena: Viktorija, Marks un Ķīnas cekulainie sunīši»

Mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai mūsu kalendāra septīto tēlu, kas nāk no "Trako 20. gadu" laika.

 

Fotosesija norisinājās, kā bija gaidīts, vienā no Europa Royale Riga viesnīcas greznajām zālēm.

Viktorija bija tērpta maigi rozā persiku krāsas šifona kleitā, kas ideāli piestāvēja viņas ādas tonim.  Šī šedevra autore Ava Viginti devusi kleitai vārdu “Dīva”. Mūsu varonei tā derēja kā uzlieta, veidojot tik tiešām Holivudas aktrises tēlu.

Grezno Viktorijas tērpu modes māksliniece papildināja ar satriecošām rotām no Swarovski. Dizainere izvēlējās stilīgo komplektu Fit, kas sastāv no platas kaklarotas, sievišķīgiem trīsstūrveida auskariem un elegantas, lakoniskas aproces.  Smalkos varones pirkstus rotāja gaismā zaigojošie, kristāliem bagātie gredzeni  Stone un Cycle.

Izteiksmīgā Viktorijas frizūra 20. gadu stilā un tam atbilstošs make-up ir skaistumkopšanas salona Strogonovs meistaru darbs.

Marks arī bija tērpts atbilstoši 20.gadiem un atgādināja īstu Long-Ailendas miljonāru.

 

 

Un, protams, suņi - galvenie fotosesijas varoņi. Fotosesijā piedalījās  Ķīnas cekulainie sunīši FANTASTIK KASHMIR TOSKANIA, mājās – Reičela, un  FANTASTIK KASHMIR, mājās – Džolija.

Ķīnas cekulainais sunītis – brīnums ar cekulu

Bezspalvainie “ķīnieši”, kā arī citi plikie suņi nāk tikai no siltajām zemēm. Tie ir sastopami Āzijas valstīs, Āfrikā, Dienvidamerikā. Bezspalvainos sunīšus vienmēr augsti godāja. Izmantoja gan ārstnieciskos nolūkos, gan maģiskos rituālos. Joprojām Ķīnā cekulainos suņukus uzskata par saimnieku labklājības simboliem.

 Katrā Ķīnas cekulaino suņu metienā dzimst arī kāds spalvains kucēns. No saviem kailajiem radiniekiem tas atšķiras ar kuplu kažoku. Mūsdienās cekulainais brīnums ir lielisks pilsētas iedzīvotāja kompanjons: neliels, draudzīgs, mīļš pret visu ģimeni un viegli kopjams.  Bieži šo šķirni izvēlas cilvēki, kami ir alerģija pret suņu spalvām.  

Viktorija Daugaviete, filmēšanas dalībniece: «Ļoti neparasti, ļoti patika. Jums ir brīnišķīga komanda, kas strādā tiešām saskanīgi. Valdzinošais 20.gadu stils man ir ļoti tuvs. Mums ar vīru ļoti patīk apmeklēt dažādas balles. Un te radās lieliska iespēja ierasties uz savu balli, parādīt sevi un suņus. Esmu apmierināta ar savu mīluļu uzvedību, mums viss ir izdevies!».

 

Marks Daugavietis, filmēšanas dalībnieks: «Man bija interesanti iejusties jaunajā tēlā, un kļūt par vienu no “Lielā Getsbija” fotosesijas varoņiem. 20. gadu laiks ir visai pievilcīgs. Īpaši gribu atzīmēt augsto filmēšanas līmeni, man ļoti patika».

 


Modele: Viktorija Daugaviete un Marks Daugavietis

Frizūra un make-up: Diana Domenika (Diāna Pletiena), skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Juvelierizstrādājumi: kaklarota, rokassprādze un auskari Fit, Stone un Cycle no Swarovski.

Kleita: Viginty Couture

Interjers: viesnīca Europa Royale

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča

Video: Jeļizaveta Novikova

Redaktore: Anna Čeiča-Sultane

Stiliste: Ava Viginti

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu vadītāja: Vlada Volkoviča


Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs»stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina SwarovskiVisa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv