Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Astotā filmēšanas diena: Jekaterina un Vesthailendas baltie terjeri»

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu kalendāra astoto tēlu, kas nāk no "Trako 20. gadu" laika.

Fotosesija norisinājās, kā bija gaidīts, vienā no Europa Royale Riga viesnīcas greznajām zālēm.

Jekaterinas tēlam ideāli pieskanēja kleita no Viginty Couture ar mitoloģisku nosaukumu  “Pūķa līgava”. Šī smalkā zīda kleita sudrabotā krāsā lieliski papildināja Jekaterinas tēlu 20.gadu stilā. Mūsu varones galvu rotāja dizeineres Avas Viginti izgatavots austrumniecisks galvassegs, izrotāts ar dekoratīvajām pērlītēm un Swarovski kristāliem. Jekaterinas pirkstus rotāja gredzeni Nirvana un Creativity, rokas – žilbinoša aproce  Fit un vēl divas aproces, izgatavotas no sudrabota tinuma. Tēlu papildināja grezni lāses veida auskari Darling.

 

 

Lieliskā Jekaterinas frizūra 20. gadu stilā un tam atbilstošs make-up ir skaistumkopšanas salona Strogonovs meistaru darbs.

Un, protams, suņi – galvenie fotosesijas varoņi. Kalendāra filmēšanā piedalījās Vesthailendas baltie terjeri ALBORADA SKY CAPTAIN, mājās - Česters, un ALBORADA KEYSER, mājās – Džokers.

Vesthailends baltais terjers – sniegbaltais nerimša

Šķirnes krāsa ir norādīta jau tās nosaukumā, tāpēc vestiņus var droši saukt par baltajiem, taču ne gluži pūkainiem. Kā pienākas arī citiem varenās terjeru cilts pārstāvjiem, arī Vesthailendas baltajiem terjeriem piemīt viena no raksturīgākajām īpašībām – asā spalva.  Tam ir gan priekšrocības, gan trūkumi. Galvenais trūkums ir regulārās spalvas kopšanas nepieciešamība.  Savukārt, priekšrocību ir vairāk. Pirmkārt, sniegbaltais terjers nemet spalvu, un viņa spalva paliek tīra pat pēc pastaigas sliktā laikā. Mazajam terjeram vajag dot laiku, lai viņa apmatojums izžūtu, tas arī viss.  Un, visbeidzot, baltais kažociņš ir ārkārtīgi pievilcīgs. Tāpat kā šķirnes raksturs. Tas ir neliels, dzīvespriecīgs un komunikabls suņuks. Mīl cilvēkus, jautras kompānijas un var kļūt par lielisku bērnu draugu. Vesthailendas baltais terjers labi satiek ar sugasbrāļiem un citiem dzīvniekiem. Viņš labi iedzīvosies aktīvā ģimenē, kurai patīk ceļojumi un ilgstošas pastaigas.

Ava Viginti, dizainere, brenda Viginty Couture radošā direktore: «Šodien mēs projekta ietvaros kopā ar mūsu komandu izveidojām, manuprāt, visspilgtāko un vēsturiski precīzāko “Trako 20. gadu” tēlu. Paldies mūsu brīnišķīgajai modelei Jekaterinai! Viņa nāca pretī tērpa izvēles jautājumā un aksesuāru izvēlē un tā radās šis tēls. Austrumu galvassegs, grezna kleita, smalko rotaslietu mirdzums…  Ar nepacietību gaidām filmēšanas galarezultātu. Aksesuārs –antikvārā XIX gadsimta beigu -  ХХ  gadsimta sākuma teātra somiņa sudraba krāsā ar sapfīra slēdzi.  Klasiskais art-deko. Ļoti organiski saskanēja ar mūsu varones tēlu.”

Marta Necka, profesionāls grūmers: «Es biju ārkārtīgi priecīga. Patīkami vērot kolektīvu, kas tik saskaņoti strādā. Un vispār bija jautri. Jekaterinai ļoti piestāvēja izvēlētais tēls. Viņa izskatījās brīnišķīgi. Suņi lieliski uzvedās, kaut gan filmēšanas beigās nogura. Man patika piedalīties vienā no filmēšanas dienām.”

Jekaterina Suškova, filmēšanas dalībniece: «Bija ļoti patīkami  piedalīties šajā projektā. Patika stils, kleita bija ļoti skaista un tāpēc arī noskaņojums bija lielisks. Esmu apmierināta ar savu četrkājaino mīluļu uzvedību. Visa komanda pacēla noskaņojumu un visa filmēšanas procesa laikā bija tik jautri! Man ļoti patika!”


Modele: Jekaterina Suškova

Frizūra: Diana Domenika (Diāna Pletiena), skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Make-up: Diana Domenika (Diāna Pletiena), skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Juvelierizstrādājumi: auskari Darling, gredzeni Nirvana un Creativity, aproce Fit no Swarovski

Kleita: Viginty Couture

 Stiliste: Ava Viginti

Interjers: viesnīca Europa Royale

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča

Video: Jeļizaveta Novikova

Redaktore: Anna Čeiča-Sultane

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu vadītāja: Vlada Volkoviča


Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs»stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina SwarovskiVisa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv