Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Devītā filmēšanas diena: Ilze, Andrejs Fraimaņi un falenes»

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu kalendāra devīto tēlu, kas nāk no "Trako 20. gadu" laika.

Fotosesija norisinājās, kā bija gaidīts, vienā no Europa Royale Riga viesnīcas greznajām zālēm.

Ilze bija tērpta fantastiskā, elegantā  kleitā no Viginty Couture. Romantiskais  kleitas nosaukums Stardust Princess pilnībā saskanēja ar Ilzes tēlu Lielā Getsbija stilā. Kleitas maigo “реасh blossom” toni brīnišķīgi papildināja smalkās Swarovski rotaslietas: no caurspīdīgiem kristāliem veidotā lāses veida kaklarota Selma, lāses veida auskari Citrus Drop un elegants gredzens.  

 

 

Andreja izsmalcinātājs tēls atgādināja Lielā Getsbija laika angļu lordu, kas tiko ieradās uz balli. Ilze un Andrejs ideāli iejutās savos tēlos un tik tiešām atgādināja 20.gadu ideālo pāri: tik harmoniski un saskanīgi viņi izskatījās!  

Apburošā Ilzes frizūra 20. gadu stilā un tam atbilstošs make-up ir skaistumkopšanas salona Strogonovs meistaru darbs.

 

Un, protams, suņi – galvenie fotosesijas varoņi. Kalendāra filmēšanā piedalījās četras falenes: DOLLBABIES ASHER ART OF STYLE, mājās – Ašers, DOLLBABIES ABELLE ART OF ELEGANCE, mājās - Abelle, DOLLBABIES CHERI CHARM OF SPARKLE, mājās - Šerija, un viņu slavenais tētis MR. GENTLY, mājās vienkārši Džentlijs!

 

Falene – suns-naktstauriņš, šķirne uz visiem laikiem

Falene jeb kontinentālais toi-spaniels ir lielisks mājas mīlulis, patīkams saskarsmē, pieticīgs un delikāts. Šī šķirne harmoniski apvieno aristokrātismu, draudzīgumu, labas manieres un rotaļīgu raksturu. Falenes bija attēlotas vairākos slavenu mākslinieku darbos, piemēram, Rubensa un Van Deika gleznās. XVII–XVIII gadsimtos falenes apbrīnoja franču galma pietuvinātie.   

Un tagad – intriga. Noteikti ir dzirdēts, ka falenēm ir radniecīga šķirne – papilons, kas tulkojumā no franču valodas nozīmē “taurenītis”. Tas tāpēc, ka papilona stāvās austiņas atgādina tauriņa izplestos spārnus. Savukārt, falenes garās ausis līdzinās naktstauriņa kopā saliktiem spārniem. Tāpēc falenes otrais nosaukums ir “sunītis – naktstauriņš”.

 

 

Diana Domenika (Diāna Pletiena), skaistumkopšanas salona Strogonovs friziere-stiliste: «Es ieveidoju Ilzes matus vieglās lokās, izveidojot tā saukto Holivudas ondulāciju. Ilze ir ļoti eleganta sieviete un šis matu veidojums ļoti piestāvēja viņas tēlam. Andreja griezums pats par sevi piestāv 20. gadu tēlam, tāpēc es tikai ieveidoju matus, un viss sanāca ļoti dabiski.”

 

Jeļizaveta Borodajenko, profesionāls hendleris: «Man ļoti patika Ilzes tēls – izsmalcināts un elegants. Un suņi tam ideāli piestāvēja. Viss bija tik interesanti, vienkārši lieliski! Man pašai patīk filmēšanās un fotogrāfijas, pati arī labprāt bildējos. Starp citu, ļoti bieži fotografējos tieši ar šiem sunīšiem. Tāpēc nevaru pateikt, ka tas notiek pirmo reizi, bet pieredze ir ārkārtīgi interesanta un aizraujoša.”

 

Andrejs Fraimanis, filmēšanas dalībnieks: «Man vislabāk patika, kā rēja fotogrāfe Iolanta” (smejas).

Ilze Fraimane, filmēšanas dalībniece: «Mēs saņēmām pozitīvas emocijas parastā darba dienā. Mūsu dzīves ritms ir darbs, mūsu suņi, izstādes. Bet šodien mēs it kā apstājāmies -atnācām filmēties, atpūtāmies. Paldies šim projektam, tas deva mums iespēju iepazīt jaunus cilvēkus: vizāžistu, frizieri, dizaineri, video operatori. Viss ir izdarīts ļoti skaisti, un esmu ļoti apmierināta ar piedalīšanos šajā projektā. Man viss patika.”  

Andrejs: «Patiesībā viss bija jauki, profesionāli un interesanti!” 


Modeļi: Ilze un Andrejs Fraimaņi

Frizūra: Diana Domenika (Diāna Pletiena),, skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Make-up: Zigmārs Spalvens, skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Juvelierizstrādājumi: kaklarota Selma, gredzens,  auskari Citrus Drop no Swarovski

Kleita: Viginty Couture

 Stiliste: Ava Viginti

Interjers: viesnīca Europa Royale

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča

Video: Jeļizaveta Novikova

Redaktore: Anna Čeiča-Sultane

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu vadītāja: Vlada Volkoviča


Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs»stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina SwarovskiVisa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv