Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Desmitā filmēšanas diena: Anna, Jurijs un Pārsona Rasela terjers»

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu kalendāra desmito tēlu, kas nāk no "Trako 20. gadu" laika.

Fotosesija norisinājās, kā bija gaidīts, vienā no Europa Royale Riga viesnīcas greznajām zālēm.

Mūsu šodienas modeļi – jauns pāris Anna un Jurijs un viņu dzīvespriecīgais atsperīgais četrkājainais draugs Mauglis.

Kā pienākas īstai dāmai no “Trakajiem 20. gadiem”, Anna izskatījās perfekti smalkā zīda kleitā ar izteiksmīgu nosaukumu, pilnībā atbilstošu tēlam – “Bohēma”. Šī diezgan brīvā kleita lieliski izcēla Annas skaisto augumu un piešķīra tēlam romantisku noskaņu.

Projekta stiliste papildināja Annas tēlu ar greznajām  Swarovski rotaslietām: komplektu Diana no daudzkrāsainiem kristāliem, un auskariem Impulse. Kopumā mūsu varone izskatījās tik tiešām kā 20.gadu bohēmas pārstāve.

 

Jurijs ideāli saskanēja ar savu sabiedroto Annu, un līdzinājās īstam džeza laikmeta  Dendijam no Long-Ailendas.

Lieliskā Annas frizūra un nevainojamais Jurija matu sakārtojums 20. gadu stilā un tam atbilstošs make-up ir skaistumkopšanas salona Strogonovs meistaru darbs.

 

 

 

 

Un, protams, suns – galvenais fotosesijas varonis. Kalendāra filmēšanā piedalījās Pārsona Rasela  terjers MAUGLY VON MIRONOVSHOF, mājās - Mauglis.

 

Parsona Rassela terjers veiklais nebēdnis

Vairāki suņu mīļi labi pazīst Džeka Rasela terjeru  - to pašu suņuku no filmas “Maska”, mūsdienās populāru kompanjonu. Bet kas tad ir Pārsons Rasels? Tieši šo šķirni XIX gadsimtā speciāli alu dzīvnieku medībām bija izveidojis garīdznieks Džeks Rasels.  

Pārsons Rasels ir neliels, spēcīgs suns ar pietiekami garām kājām, salīdzinot ar viņa brāli – Džeka Rasela terjeru. Pārsons ir azartisks mednieks. Jautrs, dzīvespriecīgs draugs tiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids.  Ļoti lokans, veikls. Ja viņš nevar piedalīties medībās, labprāt darbosies dažādos suņu sporta veidos: adžiliti, frisbi un citos. Pārsona Rasela terjera spalva var būt gan īsa, gan asa, tās kopšana grūtības nesagādā.

 

Anna Filipoviča, filmēšanas dalībniece: «Ja vajag izteikt emocijas vienā vārdā – sajūsma! Man viss ļoti, ļoti patika: tērps, manis pucēšana fotosesijai, pati fotosesija, video. Jau pati ideja man iepatikās. Jauks bija arī mans suns, kas tiešām bija priecīgs. Patīkami pārsteidza Jurija tēls. Viņa dabīgie mati ir sprogaini, taču friezieris virtuozi tika galā ar lokām un matu sakārtojums izskatījās stilīgi. Šodien bija īsti ģimenes svētki».

 

Jurijs Idionovs, filmēšanas dalībnieks: « Tas bija lieliski, jauki. Man vienmēr patīk, ja Latvijā cilvēki vēlas darboties, īstenot kādu labu projektu. Domāju, kalendāru vienmēr būs interesanti šķirstīt. Un apbrīnoju filmēšanas grupu - cik daudz enerģijas un emociju tai bija».

 


Modele: Anna Filipoviča un Jurijs Idionovs.

Frizūra: Annai -  Olga Rukmane, skaistumkopšanas salons "Strogonovs", Jurijam - Diāna Domenika (DIāna Pletiena), skaistumkopšanas salons "Strogonovs".

Make-up: Zigmārs Spalvens, skaistumkopšanas salons "Strogonovs"

Juvelierizstrādājumi: kaklarota  Diana, auskari Impulse no Swarovski

Kleita: Viginty Couture

 Stiliste: Ava Viginti

Interjers: viesnīca Europa Royale

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča

Video: Jeļizaveta Novikova

Redaktore: Anna Čeiča-Sultane

Projekta producente: Irina Beinaroviča

Dienasgrāmatu vadītāja: Vlada Volkoviča


Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs»stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina SwarovskiVisa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv