Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

Amber Dog Calendar 2016 kalendāra filmēšanas dienasgrāmata

«Vienpadsmitā filmēšanas diena: Kira un grūnendāli»

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai mūsu kalendāra vienpadsmito tēlu, kas nāk no "Trako 20. gadu" laika.

 

Fotosesija norisinājās, kā bija gaidīts, vienā no Europa Royale Riga viesnīcas greznajām zālēm.

Mūsu varones Kiras stalto augumu izcēla dievišķīgā kleita “Edem”, izrotāta ar daudzkrāsainiem kristāliem. Šis tērps ar platām piedurknēm ir galvenās projekta stilistes Avas Viginti kārtējais šedevrs. Stiliste papildināja Kiras tēlu ar Swarovski rotaslietām. Šoreiz tika izvēlēti izsmalcināti auskari Baron, līdzīgi smalkām lapām. Auskarus Ava Viginti papildināja ar kupolveidīgu gredzenu Stone.  Kopā komplekts izskatījās ļoti eleganti un izsmalcināti! Tumšās, biezās mūsu šī mēneša varones Kiras lokas rotāja diadēma, kas bija darināta speciāli kleitas Edem stilā.

 

Elegantā Kiras frizūra 20. gadu stilā un tam atbilstošs make-up ir skaistumkopšanas salona Strogonovs meistaru darbs.

 

 

 

Un, protams, suņi – galvenie fotosesijas varoņi. Kalendāra filmēšanā piedalījās Beļģijas aitu suņi  grūnendāli ALFA ALTESSE DAKOTA, mājās – Asja, CETRA CELESTA DAKOTA, mājās - Šēra, BLACK VORTEX BELLA BRUTTA, mājās - Kitija.

 

Grūnendāls – melnais sargs

Grūnendāls ir viens no četriem Beļģijas aitu suņiem. Kā atsevišķas šķirnes Beļģijas aitu suņi tika atzīti 19. gadsimtā, kaut gan tas nenotika uzreiz un audzētājiem nācās krietni papūlēties.  Grūnendālam ir raksturīga ogļu melnā krāsa un skaista kupla, gara spalva.  Savu nosaukumu šķirne ir saņēmusi par godu kādam Beļģijas ciematam, kur dzīvoja šīs šķirnes dibinātājs.

Sākotnēji izveidots kā darba suns, Beļģijas aitu suns grūnendāls joprojām ir saglabājis savas labākās īpašības. Tas ir pieticīgs, izturīgs, spēj pieņemt patstāvīgu lēmumu, un tai pat laikā ir paklausīgs. Runā, ka “beļģi” strādā kā pulkstens: precīzi un bez pieturām. Mājās tas ir labs, uzticīgs draugs un lielisks sargs.  Grūnendāls ir diezgan jūtīgs, ar smalku psihi, tāpēc, neskatoties uz augstām apmācībās spējām un aso prātu, šim sunim ir vajadzīgs pieredzējis īpašnieks, spējīgs pareizi izaudzināt suni.  Skaisto melno kažoku ir nepieciešams regulāri kopt.   

 

Sergejs Pustovalovs, jaunais hendleris: «Šādā filmēšanā piedalījos pirmo reizi. Protams, tas nebija vienkārši, bet mēs tikām ar visu galā, un man tas ļoti patika. Es labprāt atbrauktu uz šāda veida filmēšanos vēlreiz.”

 

Kiira Murohh, filmēšanās dalībniece: «Šī bija mana pirmā pieredze. Profesionāla filmēšanās nav viegls darbs, tagad es mazliet saprotu profesionālos modeļus – cik ta sir grūti. Taču te bija vēl sarežģītāk, jo mēs filmējāmies kopā ar suņiem un viņi vispār nesaprot, priekš kam tas ir vajadzīgs. Man patika mans tēls, ļoti interesants, tāda es vēl nebiju nekad. Suņi uzvedās labi, vienīgi beigās varēja redzēt, ka tie ir noguruši. Liels jums paldies, mēs bijām kā pasakā!»

 


Modele: Kiira Murohh.

Frizūra:  Olga Rukmane, skaistumkopšanas salons "Strogonovs”.

Make-up: Zigmārs Spalvens, skaistumkopšanas salons "Strogonovs".

Juvelierizstrādājumi: auskari Baron , gredzens Stone no Swarovski.

Kleita: Viginty Couture.

 Stiliste: Ava Viginti.

Interjers: viesnīca Europa Royale.

Fotogrāfe: Iolanta Beinaroviča.

Video: Jeļizaveta Novikova.

Redaktore: Anna Čeiča-Sultane.

Projekta producente: Irina Beinaroviča.

Dienasgrāmatu vadītāja: Vlada Volkoviča.


Mūsu partneri

Viesnīcas «Europa Royale» un restorāna «Benjamins» interjers. Ar mūsu modeļu tēliem strādā salona «Strogonovs»stilisti, vintāžas kleitu kolekciju ir radījusi Latvijas dizainere Ava Viginty Viginty Couture, ar izsmalcinātiem rotājumiem mūs nodrošina SwarovskiVisa projekta stiliste Ava Viginity. Juridiskais atbalsts no SIA "Ligums.lv" . Dienasgrāmatu aizpilda: Vlada Volkoviča - stiliste, personīgais shopping palīgs un radio SWH + šova "Наденька, надень-ка!" vadītāja.

Mediju partneri

Izdevniecība "Вести", portāls www.3ade.lv , Vladas Volkovičas kanāla "YouTube" stilīgo ziņu programma «Наденька, надень-ка»

 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv