Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

GiftBox no Cocktail.lv jaungada svētkiem

«Apsveicam ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu»

Lūk un atnāca patīkamu ģimenes klapatu, Ziemassvētku sveču un gaidāmo svētku intriģējošās izjūtas laiks. Jaunais gads ir burvīgs laiks! Katrs no mums, neatkarīgi no vecuma un pieredzes, šajās brīvdienās domā par lolotākajiem vēlmēm un gaida brīnumu! Pasakainā nakts brīnumu, jauna dzīves etapa brīnumu... Uzticīgie mazuļi, neatkarīgie pusaudži, nopietnie pieaugušie un māņticīgie pensionāri  – visi skaita minūtes līdz svētkiem. Ziemassvētku gars ir jūtams visur: mājās, uz ielas, aiz pilsētas robežām.

 

Pirms Jauna gada rosība, spilgtas mirdzošas veikalu vitrīnas,  appušķotas skaistules-egles uz laukumiem, Jaungada pasākumi, "Gaišzilas uguntiņas" , nu un pats galvenais - dāvanas.

Piekrītat - saņemt dāvanas ir ļoti patīkami. Taču tās dāvināt ir vēl patīkamāk. Jo vairāk, attiecībās ar pasauli pastāv noteikta likumsakarība: kad tu dod tāpat vien, no visas sirds, tad atpakaļ saņem  daudz vairāk. To var izmantot ne tikai budistu klosterī, bet arī uzņēmējdarbībā un ikdienā.

Jaungada svētku laiks ir skaistas, labas pasakas laiks, kura atnāk katrā mājā katra gada beigās ar ziemas aukstumu. Jaunais gads vienmēr iemitina mūs cerību uz labāko, pasniedz daudz dāvanu un patīkamās emocijas. Šajā periodā mēs viegli varam justies par pasakas varoņiem. Mēs visi sākam atcerēties bērnību, uztverot apkārt notiekošu ar bērna acīm. Viss tā gribas ticēt Salatēvam un Sniegbaltītei, kuri noteikti atnāks pie mums ciemos, un, ka kaut kur tālu, aukstās zemēs, dzīvo brīnišķīga Sniega karaliene. Daži man nepiekritīs, bet dvēselē tā notiek ar katru. Un ir vainīgs visā Jauns gads - visu vēlmju izpildīšanas laiks. Galvenais - noskaņoties tikai uz labu, un tad visas vēlmes noteikti izpildīsies.

 

Mēs izdomājām īpašu dāvanu kasti speciāli jums, jo arī mums ļoti patīk dāvināt dāvanas. Un lai saņemtu tādu pārsteigumu, nav obligāti jāstaigā katru dienu pa sarkano paklāju un jādala autogrāfi. Par kastes saņēmēja kandidātu var kļūt katrs no jums: mēs izvēlamies aktīvus portāla lietotājus, konkursu dalībniekus, kinoloģijā pazīstamas personas, cilvēkus, kas strādā ar dažādiem dzīvniekiem, kā arī entuziastus no citām jomām. Ar dāvanu starpniecību uzņēmumi izsaka savu pateicību cilvēkiem, kas nav vienaldzīgi pret mūsu mazajiem brāļiem.

Pēdējais dāvanu kastes GiftBox no Cocktail.lv izlaidums ir sakritis ar pirms jaungada svētkiem! Un, protams, dāvanas tika veidotas ar koncepciju: “Viņai, viņam, un viņu mīlulim!”

Par kastes nominantiem, tika izvēlēti 10 kandidātes. Iepazīsimies ar viņām!

Inna Larionova ,Latvijas dekoratīvo šķirņu suņu kluba prezidente, Krievu toiterjers suņu šķirnes audzētavas īpašniece.

   

 

Ramona Kārkliņa, Samojedu suņu audzētavas īpašniece.

   

 

Violetta Smirnova, biznesa dāma, papilonu un falēnu audzētavas īpašniece.

   

 

Inna Grinn, fotogrāfe-animaliste, labradora saimniece.

   

 

Svetlana Krēsliņa,adžiliti trenere un starptautiskais tiesnesis,šeltiju audzētavas īpašniece.

   

Laura Blumberga, žurnāliste, ungāru vižlas suņa saimniece.

   

 

Violeta Kigitoviča, koncertu organizatore, PR- speciāliste, asspalvaina takša saimniece.

   

 

Solvita Vēvere, vācu aitu suņu audzētavas īpašniece.

   

 

Diāna Pīrags, dziedātāja, Britu garspalvaina kaķa saimniece.

   

                                                                       

 

Jeļizaveta Borodajenko, Profesionāla hendlere, suņa taksis šķirnes saimniece.

   

                                

Ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu mūsu kandidātes ir nolēmuši apsveikt trīs uzņēmumi.

Ieskatīsimies kastē, un aplūkosim dāvanas, kuras tajā atrodas!

Veikali „Dino Zoo”  piedāvā preces vispopulārākiem mājdzīvniekiem. Ir iespējams iegadāties nepieciešamo preci  –no profesionālas suņu barības no atpazīstamam brendiem un  līdz dažādam kopšanas precēm, aksesuāriem un sadzīves priekšmetiem.

Uz doto momentu, tiklā „Dino Zoo”  ir 45 veikali, kuri atrodas lielākos Rīga, Jūrmalas, Jelgavas, Liepājas, Daugavpils, Saldus, un Tukuma tirdzniecības centros.

Dāvana no Dino Zoo – Ontario – ir augstvērtīga premium klases barība, kas izgatavota pēc orģinālas Kanādas receptes. Barības pagatavošanā tiek izmantoti augstākā labuma produkti, kas nodrošina sabalansētu sastāvu ar pilnvērtīgām uzturvielām. Šis sabalansētais sastāvs barībā garantē Jūsu mīluļa veselību, nenoslogo organismu un nodrošina ar visām nepieciešamajām vielām, kuras apmierina visas viņa vajadzības.

Facebook     Youtube    Twitter     Draugiem.lv

  

 

Pētījumu rezultātā tika 100% pierādīta Elier iedarbība uz šūnu atjaunošanās procesu un dzīvotspējas uzlabošanos, pamatojoties uz to, ka Elier satur bioloģiski aktīvās vielas, kas ir identiskas cilvēka šūnām. Cilvēka šūnas atpazīst Eliēr kā līdzīgu sev un uzņem visas vielas, kas ir nepieciešamas..

 

Elier - vienīga pasaulē kompozīcija, kas dod tādus rezultātus kā, ietekmē asins mikrocirkulāciju, uzlabo kapilārās sistēmas stāvokli un limfas atteci, atjauno reģenerācijas procesus ādā , aktivizē organisma imūnsistēmu, uzlabo nervu sistēmas darbību, holistiski bagātina organismu ar makroelementiem un mikroelementiem, izvada no ādas šūnām toksīnus un vielmaiņas starpproduktus, uzlabojot šūnu dzīvotspēju un replikācijas procesus, pagarina šūnas dzivotspējību.

Facebook    WWW

Dāvanā ir divi produkti:

Augsti Organisko Dūņu Maska

Atjaunojošs Peloid Complex ®

100% organika

Dabas produkts, kas ādai sniedz aizsardzību pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Sniedz reģenerējošu, antioksidanta un antiseptisku iedarbību. Pateicoties tam, ka organisms spēj 100% atpazīt visas aktīvās vielas, Eliēr aktivizē vielmaiņas procesus un nostiprina imūnsistēmu, kā arī izvada toksiskās vielas no organisma. Eliēr sasaista brīvos radikāļus un aktivizē ādas metabolisma procesus, tajā pašā laikā aizkavējot ādas novecošanās procesus, maska ir ideāls līdzeklis gan problemātiskas un taukainas ādas kopšanai, gan arī lielisks mitrinātājs sausai, dehidrētai ādai. Maska nostiprina un uzlabo kolagēna un elastāna sintēzi, acīmredzami uzlabojot nobriedušas ādas komfortu.

 

BB krēms

Krēms var tikt izmantots kā dienas krēms ar mitrinošām un sejas ādas toņa izlīdzinošām īpašībām. Maigā, samtainā BB- krēma tekstūra viegli uzklājas un iesūcas. Krēms veiksmīgi pielāgojas jebkuram sejas ādas tonim, izlīdzina to, veiksmīgi maskē redzamās nepilnības. Slēpj noguruma pazīmes, sniedz sejai koptu, veselīgu un mirdzošu izskatu. Pateicoties Peloid Complex® iedarbībai, krēms lieliski baro ādas šūnas ar nepieciešamajām organiskajām sastāvdaļām, aktīvi cīnās ar brīvo radikāļu negatīvo iedarbību. Ūdenszāļu ekstrakts intensīvi mitrina ādu, Šī sviests mīkstina un baro to ar vitamīniem. ELIĒR CELLFOOD BB- krēms ir lieliski piemērots sausas vai normālas/kombinētas sejas ādas kopšanai.

 

 

 

 

 

 

 

 

NMS RIGA, SIA nodarbojas ar visa veida profesionālo papīra izstrādājumu, medicīnas un higiēnas preču, dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļu, dažādu vienreizlietojamu preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgos. 
Mūsu klienti ir slimnīcas un poliklīnikas, ārstu prakses, medicīnas iestādes, veterinārā klīnikas, aptiekas, pārtikas pārstrādes uzņēmumi, sociālās aprūpes iestādes, izglītības iestādes u.c. 
NMS RIGA, SIA pārstāv tādus ražotājus kā CHEMI-PHARM, LUCART, AMTRA, MEDI-SEPT, WEBER, SUPERMAX, SLEEP ANGEL, HEINZ HERENZ.     
Interneta veikals/ интернет магазин: 
www.mediline.lv  Facebook
   

 

 

SMELL NET piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina mikroorganismus, sēnītes un vīrusus, tsk. HBV, HIV uc. Līdzeklis satur virsmas aktīvas vielas, kas nodrošina labas tīrīšanas īpašības un spēju efektīvi likvidēt dažādas smakas, īpaši urīna smaku. Līdzeklis ir ar vieglu piparmētru smaržu, kas atsvaidzina gaisu telpās.

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv