Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

GiftBox no Cocktail.lv 8. martam

Pavasaris ir sieviešu laiks.Tas ir plaukšanas , atjaunošanās, smaidu ,jaunu plānu un burvīgu tikšanos laiks. Katra diena kļūst aizvien garāka un gaišāka, daba mostās no ziemas miega un lēnām izpleš spārnus. Nav brīnums, ka pavasara sākumu iezīmē svētki , kas veltīti sievietēm, zemes krāšņākajām būtnēm.

 

Pagātnē 8. martam tika piedēvēta politiska nokrāsa, taču pasaule ir mainījusies un tagad mēs svinam pavasara iestāšanos citādi . Šodien tā ir sieviešu apbrīnas diena, viņu nopelnu slavināšana, tie ir gadalaiku mijas svētki, kas katru reizi burvīgi. Sievietes – apbrīnojamas būtnes, kas pelnījušas vien to labāko. Tieši tādēļ šoreiz mēs sagatavojām mūsu jauno dāvanu kasti,kas veltīta pavasara svētkiem.

«Cocktail.lv Gift Box» pirmā relīze notika šī gada 14. februārī un tai bija grandiozi panākumi.

Tā ir dāvanu kaste, par kuras saņēmēju var kļūt ik viens: nav obligāti jādaiļā autogrāfi vai jābūt aktīvam saviesīgās dzīves pārstāvim, mēs izvēlamies gan aktīvus portāla lietotājus, gan konkursu dalībniekus, gan atpazīstamas kinoloģijas pasaules personas, gan cilvēkus,kas strādā ar dažādiem dzīvniekiem, kā arī tos,kas iesaistīti citās sfērās. Ar dāvanu starpniecību kompanijas izsaka savu komlimentu un apbrīnu cilvēkiem, kas nav vienaldzīgi pret mūsu mazajiem brāļiem. Iepriecinot cilvēkus Visu Mīlētāju Svētkos, mēs nolēmām, ka pavasara svētki ir labākais laiks, lai turpinātu un nostiprinātu tradīcijas.

Ko tad nozīmē būt sievietei? Kāds teiks, ka tas nozīmē valkāt kleitas un augstus papēžus, pirkt miniatūras somiņas un suņukus, nekavēt manikīru un kavēt randiņus... Kāds teiks, ka sieviete ir mājas pavarda sargātaja, vai arī primāri māte, vai arī veiksmīga uzņēmēja. Mēs uzskatām, ka būt par sievieti pirmām kārtām nozīmē būt sev pašai. Pieņemt sevi, mīlēt, spēt atrast mīlestību apkārtējā pasaulē, darīt to, kas sagādā vislielāko prieku. Smaidīt pavasarim un ķert smaidus pretīm. Būt par sievieti –  nozīmē būt par unikālu, neatkārtojamu cillvēku, zināt un vienmēr atcerēties to. Kaut gan ne manikīrs, ne mazās somiņas nekad nebūs liekas! Nerunājot jau par suņukiem.

Mēs izvēlējāmies 10 burvīgās dāvanu saņēmējas. Iepazīstamies!

 

Jeļena Ārgale, uzņēmēja, titulēta vidusāzijas vilku suņa  Harum Rovajat Ak-Kush Orh īpašniece

   

 

Anna Zmajeva, interjēra dizainere, sabiedrības dāma, izstāžu parson-rassel-terjera īpašniece

 

Dr.Oksana Babula, privātklīnikas daktere ginekoloģe-reproduktoloģe, melno krievu terjeru Testamurriers Ontaria, Aligera Deti Arbata īpašniece

 

Ilva Kubasova, uzņēmēja, čivavas šķirnes suņu īpašniece

       

 

Vija Klučniece, Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidente, eksperte, papiloniīpašniece.

     

 

Vlada Volkoviča, sabiedrības dāma, stiliste, radio dj,pūkaina bezšķirnes suņa īpašniece .

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Marina Dianova, žurnāla ,,TITANIUM,, galvenā redaktore, sabiedrības dāma, mopša īpašniece.

     

 

Andželika Kosygina, uzņēmēja, sabiedrības dāma. Burmas un Ēģiptiešu mau sugas kaķa īpašniece.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elīna Ivaglo, dziedātāja, sabiedrības dāma, īsspalvainā Brita īpašniece.

 

Daniela Kazanceva, investīciju fonda vic-prezidente, sabiedrības dāma, Bengāļu  šķirnes kaķa īpašniece

 

 

Starptautiskjā sieviešu dienā mūsu kandidātes nolēma sveikt seši uzņēmumi.

Vissbeidzot ielūkosimies kastē, un apskatīsim dāvanas, kas tur ir ielikts!

 

  1. SIA Noble Wine. Vīna veikal Elizabetes ielā, 21а. www.noblewine.lv

Izvietots Rīgas klusā centra pašās sirdī veikals Noble Wine – tas ir svaigs skats uz izslavētiem Francijas un Itālijas reģiona vīniem. Kolekcijā ir pārstāvēti vairāk kā 300 vīna butika komandas uzmanīgi atlasīti nelielu ģimenes ražotņu vīni. Rezultāts – izmeklēta vīna kolekcija, kas sevī apvieno Burgundijas, ielejas Rona, Piemonte, Toskānas un desmitiem citu nozīmīgu reģionu labākās tradīcijas, kas spēj valdzēt paša izmeklētākā un prasīgākā vīnmīļa slāpes .

 

2.  Salons "AC ESTHETICS" www.acesthetics.lv

e-pasts: agita.cimoska@inbox.lv

tālr.26617817

ADRESE: Mūkusalasielā 73, Rīga, t/c Maxima 2.stāvā AC ESTHETICS

Plašas kaistumkopšanas procedūru spektra salons. Skaistumkopšanas salons AC ESTHETICS savus pakalpojumus sniedz jau kopš 2014. gada 8. decembra. Kā arī AC ESTHETICS salonā ir FIGURA LINE limfas stimulācijas masāžas ruļļi, kas ir lielisks līdzeklis organisma attīrīšanai.

 

3. VIGINTY Couture www.vigintycouture.com

 Facebook

+371 200 4 333 7

Dzirnavu iela 43 ( pēc iepriekšējā pieraksta)

VIGINTY Couture – latvijas apģērba zīmols, kas ražo sievišķigas un elegantas        pret-a-porter de lux kleitas. Pārdomāts piegriezums, augstākās kvalitātes dabīgie audumi, oriģināli ziedu printi, harmoniskas līnijas un ķermeņa aprišu izcēloši silueti – sieviete kleitā no VIGNITI vienmēr ir uzmnības centrā, viņa ir sevī pārliecināta un zin, ka viņas misija ir izdaiļāt šo pasauli.

 

4. Konditoreja SIA "Saldā dzīveTel.. 29264797 jurnol@inbox.lv

 Facebook

Smilšu, auzu, biezpiena, sāļie, šokolādes – tie ir vārdi, kurus viennozīmīgi novieto blakus vārdam cepumi: Tie tik ļoti ienāca mūsu dzīvē, ka šobrīd grūti atrast cilvēku, kuram cepumi nebutu uz galda. Cepumi var būt kā saldi, tā arī sāļi. Taču mēs sākotnēji asociējam tos ar saldo konditorejas izsstrādājumu, ko tik ļoti mīlam kopš bērnības. Mūsdienās, protams var iegādaties visdažādakos cepumus no dažādas mīklas. Taču cepumi, kas darināti rokām – paši garšīgākie un vesalīgākie.

Konditoreja SIA ,,Saldādzīve,,  ar mīlestību , savām rokām un prasmi izgatavo vairāk kā 20 veidu cepumu.

 

5. ONTARIO

6.RASCO

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv