Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
I Need MY HOME. Pirma dienasgrāmata

I Need MY HOME. Pirma dienasgrāmata

«Žaģe,Trusīte un Zara, Brī  no dzīvnieku patversme “Ķepu-Ķepā”»

Projekta oficiālais heštags:  #ineedmyhome

Draugi! Vēlos jūs iepazīstināt ar mūsu jauno projektu “I Need MY HOME”, kura galvenie varoņi būs suņi un kaķi, reiz, cilvēka nodoti un nonākuši patversmē. Daudzi no mums nespēj sevi piespiest aiziet uz patversmi, jo ļoti sāpīgi, grūti. Mēs slēpjamies aiz darba, darīšanām un laika trūkuma, ļoti labi zinot, ka šiem nelaimīgajiem dzīvniekiem, izņemot barību un rotaļlietām, visvairāk nepieciešamas ir mīlestība, uzmanība un mājas! Šī projekta galvenais mērķis – palīdzēt dzīvniekiem no patversmēm atrast jaunus saimniekus. Fotogrāfija – tā ir iespēja parādīt un pastāstīt par dzīvnieku. Cilvēks, kurš nekad nav bijis patversmē un neko nezin par tās iemītniekiem, varētu iepazīties un iespējams, atrast sev īstu četrkājaino draugu! Esmu pārliecināta, ka mūsu projektā būs stāsti ar laimīgām beigām un tie kļūs par paraugu tiem, kuri vēl tikai gatavojas iegādāties suni vai kaķi!

                                                       

 

 

 

Žaģe
Nesaprašana acīs, gaidas un sasprindzinājums ķermenī… Kā mēdz teikt, nav nekā pastāvīgākā kā variants uz laiku. 12 gadu veca meitene – dalmāciete, ir nokļuvusi patversmē, banālu dzīves apstākļu dēļ. Nokļuvusi uz laiku. Līdz šai dienai, patversmē viņa dzīvo jau vairāk nekā pusotru gadu. Pusotru!
Apaļīga, sociāli aktīva, bet ģimenē var būt tikai viens vienīgais lolojumdzīvnieks. Meklē Savu krēslu ar pledu siltā mājā, kur godam pavadīt vecumdienas.
Dzīvnieku Patversme “Ķepu-Ķepā”

 

 

 

 

 


 

Trusīte  un Zāra

Trusīte (takša šķirnes jauktenīte) un Zāra ( jaukts Latvijas dzinējsuns ar pinčeru). Abas apmēram 1.5 gadu vecas. Ļoti labi sadzīvo ar citiem dzīvniekiem ( arī kaķiem). Ļoti labi būtu, ja saimnieki būs aktīvi cilveki, kas vares novertēt šo suņu šķirņu enerģiju. Bet mājās šis draudzenes ir mīlošas un atsaucīgas, tām patīk arī gulēt gultiņā zem sedziņas. Abi suņi tiks atdoti adopcijai tikai kopā, tapēc ka Trusīte atsakās no ēdiena bez savas draudzenes Zaras. (Bija divas neveiksmīgas adopcijas). Šī ir īsta suņu draudzība!
Dzīvnieku Patversme “Ķepu-Ķepā”

 

 

 

 

 

 

                                                       

 

 

 

"Blondīne" Brī 
Mīļa, jautra, aktīva meitenīte. Tikai 3 gadu jauna. Visa dzīve vēl priekšā. Sapņo iegūt mīlošu ģimeni, ar kuru kopā varēs jautri un aktīvi pavadīt laiku. Dievina cilvēkus un vienmēr laimīga sagaidīt viesus. Brī dzīve nebija salda. Bija cietusi no savas cilts pārstāviem, kā dēļ ļoti piesardzīga ar nepazistamiem suņiem. Neskatoties uz to, ar tiem, kas pret viņu ir labs un draudzīgs, ir gatava spelēties, draudzēties un jautroties. Brī ļoti gaida savu cilvēku vai ģimeni! Sapnim par ilgām pastaigām un siltu mājvietu jāpiepildas.
Dzīvnieku Patversme “Ķepu-Ķepā”

 

Reklāma
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "ĶEPU-ĶEPĀ"
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "ĶEPU-ĶEPĀ"
Kontakti
Rēvici, Ozolnieku novads, Salgales pagasts, LV-3045, Latvija.

Telefons: (+371) 29733601
E-pasts: ivetabidere@tvnet.lv
Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv