Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
I Need MY HOME. Otra dienasgrāmata

I Need MY HOME. Otra dienasgrāmata

«Rafa, Bosiks, Bonija, Juniors, Pipariņš, Džeris no dzīvnieku patversme “Ķepu-Ķepā”»

Projekta oficiālais heštags:  #ineedmyhome

Rūpes par mājdzīvniekiem - tā ir liela atbildība. Tāds solis maina ne tikai cilvēka, bet arī paša mājdzīvnieka dzīvi. Šīs fotogrāfijas izstāsta par dzīvnieku daudz vairāk, nekā vārdi. Cilvēks, kurš nekad nav bijis patversmē un neko nezin par tās iemītnieku eksistenci, varētu iepazīties un iespējams, atrast sev īstu četrkājaino draugu! Ļoti ceru, ka projekts “I Need MY HOME” iedvesmos jūs un padarīs laimīgu kaut vienu patversmes iemītnieku. Šodien es turpinu stāstu par tiem, kuriem tik ļoti nepieciešams mīlošs saimnieks un savas mājas. Dzīvnieki no dzīvnieku Patversme “Ķepu-Ķepā”

 

 

 

 Rafa un Bosiks
Viņi dzīvoja draudzīgā un laimīgā ģimenē: saimniece, divi rudi astaiņi un kaķītis. Bet pagājušā gada Ziemassvētku vakarā, viņu saimniece devās debesīs, atstājot tos vienus. Tagad tie dzīvo patversmē un nesaprot, kāpēc tā. Rafai ir 10 gadi, bet Bosikam 9 gadi. Rafa – mīļa un sabiedriska meitene, viņas dēls Bosiks, kā jau īstenam dēlam un vīrietim pieklājas, savu spēku robežās aizstāv mammīti. Viņi būtu priecīgi būt vienīgie lolojumdzīvnieki ģimenē, bet labi sadzīvo arī ar citiem dzīvniekiem. Viņi divatā un tikai divatā, meklē jaunas mājas un savu Cilvēku, kurš kļūs par viņu jauno mazo pasaulīti.

 

 

 

 

 

 

Bonija

Bonija - labsirdīga dāma labākajos gados. Grūti noticēt, ka aiz šiem omulīgiem apaļumiem slēpjas pamestas un badā nonākušas kucītes liktenis. Liktenis, kurā tika zaudēti visi kucēni. Boniju izglāba un kopš 2011. gada viņa dzīvo patversmē. Kā jau īstai saimniecei pienākas, Bonija rosās visu dienu - gan sargā, gan kārtību nodrošina, gan arī kādu rotaļu nesmādē. Bonija lieliski sadzīvo ar citiem dzīvniekiem un labi satiek ar cilvēkiem. Vien uz riteņbraucējiem tiek turēts ļauns prāts. 7-gadīgā Bonija meklē mierīgas un kārtīgas mājas un ģimeni, kuras mīlestībā un rūpēs viņa aizmirsīs pagātnes rēgus.

 

 

 

 

 

 

 

Juniors

Šī meitene ir pierādījusi to, ka pārliecinoši var pārstāvēt Latviju Olimpiskajās spēlēs augstlēkšanā, viņai noteikti pienāktos zelta medaļa! Viņa tiek ārā arī no jaunajiem voljēriem, perfekti pārvarot tos bez jebkādas mazākās piepūles. Kā gan viņa mīl pastaigas un cilvēka sabiedrību! Paņemot viņu mājās, neviens un nekad nenožēlos par tik pozitīva drauga iegūšanu, kurš ir gatavs dāvāt prieku un mīlestību katru dienu, katru stundu!
Juniors ir ļoti draudzīga pret visiem suņiem un cilvēkiem. Vienkārši fantastisks suns-kompanjons. Ja Jums jau ir suns – brīnišķīgi, tas pat ir vēl labāk! Juniors sadraudzēsies ar jebkuru! Vitāla, aktīva, dzīvespriecīga piecgadīga meitene. Tikai ieskaties šajās acīs...
Nepaej garām, paņem viņu mājās!

 

 

 

 

 

 

 

Pipars-Pipariņš
Pipariņš nonāca patversmē pēc tam, kad labsirdīgi cilvēki ar policijas palīdzību aizveda viņu no pagalma, kur Pipars un viņa 4-kājainais draugs tika pamesti likteņa varā. Pipariņš bija izbadējies un vārgs, bet savu draugu, kuram kaklā bija ieēdusies ķēde, nepameta. Aiz viegli nevīžīgas ārienes un pacietas vilnas, ir paslēpies raksturā ļoti maigs un draudzīgs suņuks. Pipariņš sadzīvo ar visiem - lieliem un maziem, murrājošiem un rejošiem. Pipariņam ir 6 gadi un viņš ir gatavs kļūt par ģimenes locekli sirsnīgā un draudzīgā ģimenē. Vēlams dzīvei iekštelpās, ciešā kontaktā ar cilvēkiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Džeris

Šo suni ar gudro, apķērīgo acu skatienu, sauc Džeris. Džerim ir 8 gadi, bet, neskatoties uz pietiekoši cienījamo vecumu, viņš ir ļoti aktīvs un rotaļīgs. Visticamāk, iepriekš viņa saimnieks ir bijusi sieviete, jo suņuks pret sievietēm ir īpaši mīlīgs, taču no vīriešiem iepazīšanās pirmajos brīžos tam ir nedaudz bail. Taču, kā zināms, saimnieka mīlestība spēj atkausēt jebkura dzīvnieka sirdi, un Džeris noteikti nebūs izņēmums. Šis suņuks spēs būt ne tikai uzticams draugs, bet arī lielisks mājas sargs, jo vienmēr spicē ausis un brīdina par svešinieka ierašanos.

 

 

 

 

 

 

 

Reklāma
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "ĶEPU-ĶEPĀ"
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "ĶEPU-ĶEPĀ"
Kontakti
Rēvici, Ozolnieku novads, Salgales pagasts, LV-3045, Latvija.

Telefons: (+371) 29733601
E-pasts: ivetabidere@tvnet.lv
Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv