Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
I Need MY HOME. Ceturta dienasgrāmata.

I Need MY HOME. Ceturta dienasgrāmata.

«Beiba,Zemenīte,Bella, Rembo, Lakija, Alfa, Stella no dzīvnieku patversme “Ķepu-Ķepā”»

Projekta oficiālais heštags:  #ineedmyhome

Rūpes par mājdzīvniekiem - tā ir liela atbildība. Tāds solis maina ne tikai cilvēka, bet arī paša mājdzīvnieka dzīvi. Šīs fotogrāfijas izstāsta par dzīvnieku daudz vairāk, nekā vārdi. Cilvēks, kurš nekad nav bijis patversmē un neko nezin par tās iemītnieku eksistenci, varētu iepazīties un iespējams, atrast sev īstu četrkājaino draugu! Ļoti ceru, ka projekts “I Need MY HOME” iedvesmos jūs un padarīs laimīgu kaut vienu patversmes iemītnieku. Šodien es turpinu stāstu par tiem, kuriem tik ļoti nepieciešams mīlošs saimnieks un savas mājas. Dzīvnieki no dzīvnieku Patversme “Ķepu-Ķepā”.

 

 

 

 

Beiba

Kādā pelēkā sestdienas rītā, šo dāmu, savāca uz ielas, viņa slapja un izsalkusi miglā klīda ar visu pavadiņu.
3 gadu laikā, ko Beiba ir nodzīvojusi patversmē, vienu reizi ir paņēmuši uz mājām, bet saimnieks nokļuva slimnīcā un par suņa likteni neviens neparūpējās. Nevēloties palikt viena tukšā mājā, viņa pati atgriezās patversmē, 3 stundu laikā pārvarot 12 km. Diemžēl Beiba ir vīlusies cilvēkos, viņa baidās atkal kļūt nevajadzīga. Ja atradīsies tas īstais un vienīgais cilvēks – būs uzticīga tam līdz savas dzīves beigām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zemenīte

"Zemenīte", mīļa un maiga. Patversmē dzīvo no 2016.gada novembra. Tiem, kas mīl mazus, pūkainus kucēnus, Zemenīte kļūs par sapņu iemiesojumu. Viņa vienmēr paliks maziņa un neaizņems daudz vietas jebkurā dzīvoklī. Savu cilvēku Zemenīte modinās no ritiem ar saldām bučām un pat centīsies sadraudzēties ar citiem mājdzīvniekiem, ja tie nebūs pārāk uzbāzīgi. Mazai nepieciešama sabalansēta ēdienkārte, ar kuras sastādīšanu noteikti līdzēs vetārsts.Meitenīte 6-7 gadus jauna. Viņa ļoti grib mājās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bella 

Bella patversmē ieradās pati. Kādā brīnišķīgā rītā, patversmes saimniece baudīja savu rīta kafiju, kad negaidot uz sliekšņa parādījās, tievs, nosalis, palīdzību lūdzošs suns. Ko viņa ir pārcietusi savā dzīvē (4 gadi) mēs nezinām, bet adaptācijas periodā Bella ir atvērusies un atplaukusi. Viņa ir ļoti mīļa pret cilvēkiem, ļoti sievišķīga, kā jau tam būtu jābūt, dāmai ar tādu vārdu. Ar vīriešu kārtas suņiem ir ļoti draudzīga, bet pret sieviešu kārtas suņiem izturās rezervēti un nicinoši, bet kā jau dāmai pieklājas, kautiņu neuzsāk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rembo

Rembo ir haskija jauktenis - ļoti skaists suns ar skaudru likteni un stingru raksturu. Rembo bija sava saimnieka labā roka, īsts viena saimnieka suns. Diemžēl saimnieks, pāragri atstāja šo pasauli un Rembo palika viens un nesaprašanā. Aiz izmisuma Rembo nespēja rast sev mieru, un viņu pieķēdēja. Aiz ilgām Rembo kauca, un ziemošanai viņu pameta laukos. Sveši cilvēki viņu baroja, bet Rembo kļuva aizvien mežonīgāks un nespēja samierināties ar cilvēku cietsirdību un nodevību. Pavasarī laukos atgriezās saimnieka ģimene, bet viņus sagaidīja mežonīgs vientuļais "vilks". Patversmē Rembo nogādāja trankvilizatoru iedarbībā. Rembo pamazām atsāk uzticēties apkārtējiem un baudīt cilvēku klātbūtni. Viņš ir draudzīgs ar savējiem, bet uz svešiem skatās ar nelielām aizdomām.
Rembo meklē pieredzējušu un pacietīgu saimnieku, kurš ir gatavs veidot uzticēšanās un cieņā balstītas attiecības. Rembo ir pārliecināts, stūrgalvīgs un viltīgs suns. Nedaudz dominants suns, kurš ir gatavs klausīt uzstājīgākam vārdam, tādēļ veidojot komunikāciju ar Rembo ir svarīgi strādāt ar prātu, nevis fizisko spēku.
Rembo ir aktīvs un izturīgs, gatavs baudīt garākas pastaigas un fiziskās aktivitātes. Rembo ir azartisks un rotaļīgs, ātri apgūst jaunas komandas, bet var atļauties arī nepaklausīt un ar pakalpību nelutinās. Rembo jābūt vienīgajam mājas mīlulim. Rembo ir piemērots dzīvošanai tikai privātmājā, vēlams ar plašu nožogotu teritoriju. Rembo noteikti atradīs savu cilvēku. Cilvēku, kurš nemeklē vieglāko ceļu, bet ir gatavs doties aizraujošā ceļojumā ar vienīgo, īsto un uzticamāko draugu - Rembo!

 

 

 

 

Lakija 

Lakija kļūs par ideālu sabiedroto aktīviem un dzīvespriecīgiem cilvēkiem. Viņa ir 4 gadus jauna laikas jauktenīte, pēc dabas viņa ir mīļa, labsirdīga, ļoti komunikabla un ļoti aktīva. Klusi un mierīgi sēdēt mājās, bez ikdienas garajām un aktīvajām pastaigām viņa nevarēs, tāpēc meklē ģimeni ar aktīvu dzīvesveidu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alfa

Alfa Malinua. Saprātīga, skaista, inteliģenta 2-īga suņu meitene, aitu suņa jauktenis. Ļoti gudra un atjautīga. Viņa ir suns-kompanjons. Ļoti pieradusi pie cilvēkiem un ātri mācās visu jauno. Suņuks ļoti mīl pavadīt laiku ar cilvēku un ar prieku pienes klāt mantiņas un bumbiņas. Dievina spēlēties un rotaļu laikā mācās visu jauno, noteikti viņai padotos un sagādātu prieku Agitity treniņi. Ļoti gribētos, lai jaunais saimnieks būtu gatavs nodarboties ar šo skaistuli, pavadītu laiku kopā un nodarbinātu ar visādām spēlēm un uzdevumiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stella

Stella patversmē nokļuva pavisam, pavisam nesen. Viņa skrēja pa Liepājas šoseju un vilka aiz sevis piesietu riepu. Kāda cilvēka rokas bija piesējušas riepu pie ķēdes, bet ķēdi pie suņa kakla siksnas... Paldies Dievam, kāds pamanīja šo nabaga meiteni un nogādāja patversmē. Protams, ka neviens nemeklēja šo skaistuli ar dažādām acīm: vienu koši zilu, otru brūnu. 
Stella ir ļoti emocionāla, sadzīvo ar jebkuru dzīvnieku un cilvēku. Lieliski iederēsies ģimenē, kurā ir bērni, viņai ļoti patīk uzmanība un nepatīk palikt vienatnē. Haskijs mīl glāstus!
Ļoti draudzīga, pozitīva, mīļa un gaiša meitenīte ar atvērtu sirsniņu gaida savu ģimeni un mājas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grāfs

Grāfs tā ir intelegence un grācija, kas ir apvienota viena lielā, skaistā, melnā sunī. Viņš bez iebildumiem klausa komandas un izpilda tās. Protams, Grāfs ir ļoti gudrs un mīļš. Viņš nāk klāt pie cilvēka, iedod ķepu un viņam patīk, kad viņu samīļo. Atnesot bumbiņu, to ieliek tieši rokās un lūdz lai pamētā viņam vel. Suns labi saprotas ar suņu meitenēm, ar suņu puikām-kā ar kuru, kaķus neapbižo. Šis suns būs labs kompanjons savam saimniekam.

 

Reklāma
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "ĶEPU-ĶEPĀ"
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "ĶEPU-ĶEPĀ"
Kontakti
Rēvici, Ozolnieku novads, Salgales pagasts, LV-3045, Latvija.

Telefons: (+371) 29733601
E-pasts: ivetabidere@tvnet.lv
Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv