Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Mani darbi kā...

Mani darbi kā...

Mani darbi kā …

Es mīlu ļoti strādāt ar mājas mīluļiem, gan šķirnes suņiem, gan bezšķirnes suņiem. Ja saimnieki dod zaļo gaismu, es vienmēr varu izpausties un aizmirst gandrīz par visiem šķirnes standartiem. Parasti lielākās pārmaiņas ir tieši strādājot ar bezšķirnes sunīšiem, tad var izpausties! Esmu iemīļojusi joku, kad saimnieki atnāk pakaļ savam mīlulim un saka: ”Tas nav mūsu suns!”. Tas ir mans mīļākais kompliments par padarīto darbu.

 

 

Kad frizēju suņus, jūtos kā franču dārzu dārznieks - bieži iztēlojos, kā viņi ar milzīgajām dārza šķērēm no parasta krūma izveido mākslas darbu, mīļie lasītāji, tikai lūdzu nepārprotiet, es Jūsu mīluļus nepielīdzinu krūmam, bet gan ieslēdzu savu fantāziju un mēģinu radīt ko pievilcīgu. Tāpēc mēģinu noslogot arī savu prātu ar man interesējošām lietām, mēģinu domāt par kultūru, par skaistumu, par ļoti patīkamām izjūtām.

http://www.cntraveler.com/stories/2014-09-02/the-french-garden-thats-home-to-a-giant-sleeping-bird

http://prolandscapermagazine.com/hedging-their-bets-an-immaculate-garden-in-france/

Manas idejas vienmēr dzimst strādājot. Mans vīrs bieži apgalvo, ka nesaprot šo ‘’haosu,’’ nespēj izsekot ko es daru, kur es ko lieku (šķēres, ķemmes), bet vienmēr viss man esot pa rokai un suņi arī ir smuki un akurāti. Mana atbilde - tā ir mana pasaule, kad frizēju suni, atrodos citā dimensijā.

Putnu spalavas ir saudzīgi pieaudzētas(bez piekausēšanas, kapsulu ar speciālu rīku saspiež, ievests no ASV) pie matu šķipsniņas.

Šis ir mans vienīgais Pomerānietis ko nodzinu, jo ādas un matu stāvoklis bija drausmīgs. Suns nebija pusotru gadu ķemēts un kopts.

Aizraujošas reizes ir tās, kad suņu vecāki saka, lai daru ar suņa matiem visu ko vēlos. Tad mans galvenais ierocis ir jautājums „Ko Jūs NEvēlaties redzēt frizūrā?”. Kad atbilde ir saņemta, ieslēdzas laiks fantāzijai.

 

Kādreiz domāju frizūras pati, jaucu kopā šķirņu standarta frizūras, bet tagad mēdzu apskatīt arī instagram.com, ko dara citi grūminga pasaules meistari. Mēdzu „aizņemties,” kādu ideju, bet man ir izstrādājies savs rokraksts, tamdēļ šo aizņemto ideju manas rokas pašas pārveido par manu jau izveidojušos rokrakstu suņu grūmingā.

 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv