Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Dino Zoo veikalu apgrozījums pērn sasniedzis 11,5 miljonus eiro Reklāma

Dino Zoo veikalu apgrozījums pērn sasniedzis 11,5 miljonus eiro

#DinoZoo  #DinoZooPasaule

Zooveikalu tīkla Dino Zoopārvaldītāja SIA Zoo Centrspagājušā gada apgrozījums sasniedzis 11,5 miljonus eiro, kas salīdzinot ar 2015. gadu ir par 12,5% vairāk.

“Apgrozījuma pieaugums demonstrē ne vien Dino Zoo spēju nodrošināt savus klientus ar augstas kvalitātes produktiem un pakalpojumiem, bet arī izcilu komandas darbu vairāk nekā 200 darbinieku sastāvā. Dino Zoo komanda strādājusi pie tā, lai uzlabotu veikalu tīkla preču sortimentu un veikalu ērtību klientiem un viņu mājdzīvniekiem. Pagājušajā gadā veiktas vairākas veikalu rekonstrukcijas. Domājot par klienta iepirkšanās ērtību, Rīgā aprīļa beigās durvis vērs Dino Zoo Pasaule, kas būs Baltijā lielākais tirdzniecības un pakalpojumu centrs dzīvniekiem un viņu saimniekiem,”par uzņēmuma darbību stāsta Dino Zoo direktors Kaspars Siļķe.

Pērn pirktāko produktu top piecinieku veido kaķu konservi jeb mitrā barība, papildbarība suņiem jeb suņu gardumi, suņu konservi jeb mitrā barība suņiem, sausā barība kaķiem un zivju barība. Pirktākās dzīvās radības 2016. gadā bijušas zelta zivtiņas, kāmji, žurkas, truši un degu.

“Pagājušajā gadā esam uzlabojuši sadarbības nosacījumus ar galvenajiem preču piegādātājiem, tādejādi nodrošinot plašu preču pieejamību visos Dino Zoo veikalos. Rūpēs par mājdzīvnieku veselību un dzīvesprieku, savā darbībā izšķirošu nozīmi piešķiram kvalitātei - pēc šī principa arī veidojam veikalu preču sortimentu, jo šaubas par produkcijas kvalitāti nozīmētu risku ar mīluļa veselību,” skaidro Siļķe.

Dino Zoo veikalos pircējiem tiek piedāvāta galvenokārt profesionālās klases barība, ko vetārsti, dietologi un profesionālie audzētāji atzīst par veselīgāko mājas mīluļiem. Pagājušā gada laikā Plaček Holding ietvaros, izveidots un tirdzniecībā palaists augstvērtīgs premium klases suņu barības zīmols Ontario, kas sevi pierādījis kā ļoti veselīgu un suņiem garšīgu barību.

Dino Zoo ir Latvijas tirgus līderis zoopreču mazumtirdzniecībā. Zooveikalu tīklā pašlaik ir 43 veikali, kas atrodas Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās. Zooveikalu tīkls Dino Zoo dibināts 2003. gadā un pilnībā pieder Čehijā reģistrētajai kompānijai Plaček Holding. Dino Zoo veikalos iespējams iegādāties visdažādākās preces visām populārākajām mājdzīvnieku sugām, sākot ar pasaulē atzītāko ražotāju profesionālo barību plašā klāstā un beidzot ar dažādiem dzīvnieku kopšanas līdzekļiem, aksesuāriem un dzīvnieku sadzīves priekšmetiem.

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv