Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

Palīdzēsim Monai un Letīcijai atrast jaunas mājas.

Mona - Divus gadus veca skaista, pašpietiekama kaķenīte. Var būt gan mīļum mīļa, gan mazliet nešpetna, ja saimnieku uzmanības lokā parādīsies kāds cits četrkājains mīlulis. Piemērota tikai kā vienīgais mīļdzīvnieks.

    Letīcija - 6-8 gadus veca bruņurupuča krāsas pūkrausīte – ļoti mīlīga, komunikabla un sev uzmanību paģēroša kaķenīte. Ja Letīcijai nepievērš uzmanību, ar ķepām pašaustīs cilvēka kājas, sak, es esmu šeit, kāpēc tu mani nesamīļo? Pavisam mazu bērnu klātbūtne nebūtu vēlama, lai mazie cilvēki neraud, ka kaķis kājās skrāpē, lai gan tajā brīdī Letīcija tikai vēlas sev pievērst uzmanību.

    

 

Patversmes kontakti zem komentāriem!

Reklāma
Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”
Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”
Dzīvnieku patversme "Labās mājas" ir vieta, kur pagaidu mājvietu rod noklīdušie, pamestie un bez saimnieka palikušie dzīvnieki - suņi un kaķi. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts pirmajām 14 dienām;Labajās mājās; 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču, Labajām mājām nav savu līdzekļu, ir tikai sabiedrības atbalsts - ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 15 gados izdevies izglābt vairāk kā 8 ar pusi tūkstošus dzīvnieku. Patversmē iemītnieki tiek turēti, līdz atrodas jaunas un gādīgas mājas.Mēs pastāvam, tikai pateicoties Jūsu ziedojumiem!
Kontakti
Juglas iela 18F, Rīga, LV-1064

Ziedojumiem:Swedbank AS; SWIFT kods: HABALV22. Konts: LV95HABA0551003865018

Telefons: +371 26617636
E-pasts: info@patversme.lv
Saiknes:
Facebook
Twitter
Draugiem
WWW
Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”
Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv