Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Parisa Hiltone: suņi ir pelnījuši vislabāko!

Parisa Hiltone: suņi ir pelnījuši vislabāko!

«Suņiem sava māja»

Pazīstamā kā galvenā «ballīšu karaliene»

Parisa – vecākā no bērniem ģimenē. Viņai ir arī jaunākā māsa - Niki, un divi brāļi - Barons un Konrāds.

Viņa mīl suņus un ņem tos visur līdzi.

Parisa ir viena no vispretrunīgākām personām. Viņa ir pazīstama ne tikai ar skandaloziem izgājieniem, bet arī ar viņas mīlestību pret kabatas suņiem, īpaši pret čuhuahua. Slavenības mīlulis čihuahua vārdā Tinkerbels.

 

Viņas vizītkarte

PARISA VITNIJA HILTONE (angļu: Paris Whytney Hilton, dzimusi 1981. gada 17. februārī) ir bagātas ģimenes iespējamā mantiniece, augstāko aprindu personība, producente, dziedātāja, modele un modes dizainere. Viņa ir Hilton Hotels dibinātāja Konrāda Hiltona mazmazmeita.

Viņa iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā pārspīlētākā slavenība pasaulē.

 

Mazliet par visu

Foto: Corbis/Scanprix

Līdz 30 gadu vecumam Parisei izdevās izmēģināt savus spēkus dažādās jomās. Viņa strādāja par modeli, dizaineri, dziedātāju un aktrisi. Ir zināms, ka Parisas ienākumi 2003. gadā bija $ 2 miljoni, 2007. gadā viņas ienākumi palielinājās līdz 8,3 miljoniem dolāru gadā.

Modele un dziedātāja

Foto: Corbis/Scanprix

Pirmā albuma ierkastīšana sākās 2004. gadā ar nosaukumu «Paris». Bet tas tika izlaists tikai divus gadus vēlāk. Albūma panākumi bija diezgan iespaidoši. Tad viņa nolēma nodibināt savu leiblu «Heiress Records».

Parisa uzrakstīja autobiogrāfiju «Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose» 2004. gadā. Grāmata saņēma nelabāko kritiku, bet šis fakts netraucēja grāmatau kļūt par bestselleru un Parisa palika bagātāka par $ 100 000.

 

Suņiem sava māja

Foto: Corbis/Scanprix

Cik daudz suņu dzīvo pie Parisas nav zināms. Daži avoti norāda uz to, ka viņai ir četri suņi, citi apgalvo, ka 17! Lai nu kā, visi suņi dzīvo sava personīgajā mājā, kura izskatās tieši kā Parisas mājas samazināta kopija. Kuras platība sastāda 300 kvadrātmetrus. Vairākas istabas, zāle, garderobe... Māja izmaksāja Parisai 325 tūkstošus dolāru.

Nē, Parisas čihuaha dzīvi nevar nosaukt par suņa dzīvi!

Foto: Corbis/Scanprix

 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv