Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Reklāma

Jūsu mīluļa portets pēc pasūtījuma

Pasaules māksla ir radusies vairāk kā 30 tūkstošus gadus senā pagātnē, kad cilvēki sāka attēlot uz klintīm dzīvniekus.

Līdz mums ir saglabājušies bareljefi un suņu, kaķu, lauvu, vēršu, Asīrijas un Senās Ēģiptes zirgu freskas, keramika ar Senās Grieķijas un Senās Romas suņu un zirgu attēlojumiem, acteku un maiju jaguāru, čūsku un citu dzīvnieku skulptūras.

Labākie visu laikmetu gleznotāji, tādi kā Paolo Veronēze, Udrijs Žans - Batista, Van Deiks, Geinsboro, Ticiāns Večellio, Antonio Moro, Rozalba Karrjera, Džordžs Stabbs, Anrī-Fransuā Rizeners gleznoja iemīļoto mājdzīvnieku portretus – šīs pasaules diženo ģimeņu locekļus, lai saglabātu to tēlu atmiņā gadsimtiem.

   

Laiki un tikumi mainās, bet patiesa saimnieku mīlestība pret saviem mājdzīvniekiem paliek nemainīga. Un viņi tāpat sapņo un uzskata par nepieciešamo iemūžināt savu pūkaino un tik tuvo mājdzīvnieku labākos gadus audeklā un eļļā.

Nav iespējams precīzi pārnest uz audekla tēlu un raksturu, mājdzīvnieka dvēseli, nemīlot viņu. Kopš bērnības animālistikas temats ir bijis mūsdienu mākslinieces Allas Dzevaltovskajas iemīļotais temats. Viņa nevarēja paiet garām uz ielas pamestam kaķēnam vai izsalkušam sunim. Mīlestība pret dzīvniekiem ar laiku pārtapa gleznās, kas burtiski izstaro labestību un pozitīvu, jo Alla glezno savus šedevrus tikai labā noskaņojumā un iegulda tajos visu savu dvēseli.

Lai visprecīzāk nodotu dzīvnieka raksturu, Аlla Dzevaltovska izmanto savu autortehniku - gleznas sanāk apjomīgas un dzīvas.

Plašai sabiedrībai ir interesanti slavenu politiķu un mākslas darboņu mājas mīluļi. Mēs zinām, ka Anglijas karalienei ir korgijs, tagadējam ASV prezidentam Barakam Obamam - portugāļu ūdenssuns, Vladimiram Putinam - pūdelis un labradors. Žans-Pols Belmondo ir ļoti piesējies savam jorkam, Laima Vaikule - franču buldogiem, bet Igors Krutojs - spanielam.

Allas Dzelvatovskas darbi atrodami dažādu valstu vēstniecību privātajās kolekcijās - Itālijas, Azerbaidžānas, Francijas, viesnīcu ķēdes Hilton Eiropā prezidenta mājoklī, Irinas un Emmanuila Vitorgana mājās, tās ir muzikantam un producentam Igoram Krutojam, Latvijas kultūras un biznesa  elites pārstāvjiem.

   

Gleznotājas darbnīca atrodas Rīgas klusajā centrā.

 

Reklāma
Алла Дзевалтовская
Алла Дзевалтовская (творческий псевдоним – Alla Dze) родилась в 1984 году в местечке под названием Гродно (сейчас Республика Беларусь). Но все молодые годы она провела со своими родителями в Риге. В школьные годы Алла занималась музыкой, играла на фортепьяно, пела в школьном хоре, много занималась спортом и, конечно, рисованием. Рисование было для нее любимым занятием с рождения. Таинства искусства Alla Dze постигала у великих профессионалов в Латвийской академии художеств и в частных студиях. В 2009 году Алла переехала в Лондон, где изучала британскую культуру, искусство и бизнес. В настоящее время она живет в Риге, но много путешествует и создает свои работы.
Kontakti
Telefons: +371 26663337
E-pasts: alladze@gmail.com
Saiknes:
Facebook
Instagram
VKontakte
Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv