Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi

Ruduči meklē jaunas mājas.

«Antons un Fēlikss gaida jaunus saimniekus.»

Antons
Lielruncis ar puspūkainu kažoku Antons ir piederīgs skatā krāšņajiem runčiem, kuru daili vienā fotoattēlā nav iespējams ietvert. Aktīvs, pašapzinīgs, gudrs, divus gadus vecs runcis. Vairāk piemērots dzīvei privātmājā ar iespēju doties pastaigās; pavisam mazu bērnu klātbūtne nav vēlama. Antons bija ieklīdis lidostas “Rīga” teritorijā, visticamāk nācis no kādām tuvējām mājām (nekastrēts būdams, varēja tālus gabalus vazāties), taču savu kaķi īpašnieki tā arī nav meklējuši.Fēlikss
Krāšņs, ugunīgi ruds garspalvains runčuks vecumā ap 6 gadiem. Patversmē nonācis dzīvnieku glābējiem pinoties pasaku stāstos, līdz noskaidrojās, ka dzīvojis uz ielas pašā pilsētas centrā pie stacijas. Gana laika pagāja, līdz Fēlikss nolēma patversmē cilvēkiem uzticēties. Vairāk piemērots dzīvei privātmājā ar iespēju doties pastaigās, bet ja adoptēt uz dzīvokli, tad tikai ļaudīm, kuri gatavi pacietīgi ļaut Fēliksam iejusties jaunajās mājās. Pacietība būs vajadzīga, jo runčuks krietnu laiku var slapstīties pa stūriem, līdz sajutīsies kā mājas saimnieks. Bez mazu bērnu klātbūtnes.

Reklāma
Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”
Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”
Dzīvnieku patversme "Labās mājas" ir vieta, kur pagaidu mājvietu rod noklīdušie, pamestie un bez saimnieka palikušie dzīvnieki - suņi un kaķi. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts pirmajām 14 dienām;Labajās mājās; 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču, Labajām mājām nav savu līdzekļu, ir tikai sabiedrības atbalsts - ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 15 gados izdevies izglābt vairāk kā 8 ar pusi tūkstošus dzīvnieku. Patversmē iemītnieki tiek turēti, līdz atrodas jaunas un gādīgas mājas.Mēs pastāvam, tikai pateicoties Jūsu ziedojumiem!
Kontakti
Juglas iela 18F, Rīga, LV-1064

Ziedojumiem:Swedbank AS; SWIFT kods: HABALV22. Konts: LV95HABA0551003865018

Telefons: +371 26617636
E-pasts: info@patversme.lv
Saiknes:
Facebook
Twitter
Draugiem
WWW
Juglas dzīvnieku patversme “Labās Mājas”
Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv