Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Rīgā durvis vēris Baltijā vērienīgākais dzīvnieku pakalpojumu un tirdzniecības centrs DinoZoo Pasaule

Rīgā durvis vēris Baltijā vērienīgākais dzīvnieku pakalpojumu un tirdzniecības centrs DinoZoo Pasaule

Rīgā, Krasta ielā 52, 25. aprīlī, durvis vēris Baltijā vērienīgākais dzīvnieku pakalpojumu un tirdzniecības centrs DinoZoo Pasaule. Jaunā centra attīstīšanā investēts vairāk nekā 0,8 miljoni eiro un tā kopējā platība veido 3000m2, kas apvieno plašāko zoo preču veikalu Latvijā, frizētavu, izstāžu zāli, veterināro aptieku un klīniku.

 • “Dino Zoo Pasaule” – unikāls projekts, viens no lielākajiem dzīvnieku kompleksiem Eiropā
 • “Dino Zoo Pasaule” – Baltijā lielākais tirdzniecīibas un pakalpojumu centrs dzīvniekiem un viņu cilvēkiem, kur pieejams plašākais zoo pakalpojumu klāsts vienuviet: 
 • zoo lielveikals
 • izstāžu zāle – 1500 kv.m
 • veterinārā aptieka
 • suņu frizētava
 • konferenču zāle
 • pašapkalpošanās kafejnīca
 • veterinārā klīnika savu darbību sāks šā gada vasarā
 • Unikāls četru tonnu liels jūras akvārijs

DinoZoo Pasauleprojektā unikālais ir daudzo servisu apvienojums zem viena jumta.Domājot par klienta ērtību, apvienots viss nepieciešamais dzīvniekiem, tajā skaitā lielākais veikals ar vairāk nekā 10 000dažādām precēm suņu, kaķu, putnu, grauzēju, reptiļu un akvāriju saimniekiem. Vasaras beigās plānots atvērt veterināro klīniku, kurā būs piedāvāts arī dienas stacionārs un vairāki unikāli, līdz šim nepieejami pakalpojumi Latvijā – akupunktūru, eksotisko dzīvnieku terapiju un ķirurģiju,”par uzņēmuma attīstību stāsta DinoZoo direktors Kaspars Siļķe.

“Šodien mēs visi kopā veidojam vēsturi, jo “DinoZoo Pasaule” ir Latvijā pirmais komplekss, kur zem viena jumta apvienots it viss, kas nepieciešams ikviena mīluļa veselībai un labsajūtai. Vērienīgajā kompleksā piedāvātie pakalpojumi un produkcija domāti dzīvniekiem – lai par viņiem rūpētos, ārstētu, viņus skolotu un lolotu - īsta dzīvnieku pasaule,” uzsver Latvijas Kinoloģijas federācijas prezidente Vija Klučniece.

Īpaši unikāls ir 2,3 metru augstais centrālais akvārijs, kura kopējais apjoms veido četras tonnas. Šobrīd akvārijā atrodas vairāk nekā 70 dažāda veida zivis un dzīvie koraļļi visās varavīksnes krāsās no Klusā un Indijas okeāna. Plānots, ka akvārija augu un zivju kolekciju pakāpeniski papildinās ar unikāliem eksemplāriem.

 

 

Jaunā DinoZoo Arēnaar vairāk nekā 1500 m2 lielo zāli un āra laukumu ir unikāla vieta Latvijā ar plašām iespējām un maksimālām ērtībām, kurā darbosies suņu akadēmija. Gaišā, mājīgā, moderni aprīkotā, apsildāmā un transformējamā zāle piedāvā klientiem augsta līmeņa pakalpojumus gan individuāli, gan grupās. Zālē ir ieklāts speciāls, amortizējošs gumijas segums, kas sargā suņu locītavas no nevēlamiem triecieniem kā arī neļauj ķepām izslīdēt un gūt kādas traumas.

 

 

Plānots, ka DinoZoo Pasaule telpās īpaši atvēlētā konferenču zālē regulāri tiks organizēti izglītojoši semināri un nodarbības dažādu dzīvnieku saimniekiem. Atsevišķa programma būs pieejama skolas vecuma bērniem t.sk. par dažādiem veikalā pieejamiem dzīvniekiem – grauzējiem, putniem, eksotiskajiem un akvārijzivtiņām.

 

Vienviet ir iespēja izmantot arī frizētavas un aptiekas pakalpojumus. DinoZoo Aptiekapiedāvās veterināros produktus plašā izvēlē – ārstniecisko un diētisko barību (konservi, sveramā), medikamentus un vitamīnus, higiēnas preces un jaunumu Latvijas tirgū - ekstrudēto barību putniem. Sortimentā būs pieejamas preces arī reptiļiem, putniem un grauzējiem.

 

 

DinoZoo ir Latvijas tirgus līderis zoopreču mazumtirdzniecībā. Zooveikalu tīklā pašlaik ir 43 veikali, kas atrodas Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās. Zooveikalu tīkls DinoZoo dibināts 2003. gadā un pilnībā pieder Čehijā reģistrētajai kompānijai PlačekHolding. DinoZoo veikalos iespējams iegādāties visdažādākās preces visām populārākajām mājdzīvnieku sugām, sākot ar pasaulē atzītāko ražotāju profesionālo barību plašā klāstā un beidzot ar dažādiem dzīvnieku kopšanas līdzekļiem, aksesuāriem un dzīvnieku sadzīves priekšmetiem.

 

Dalībnieki un viesi: 

 • SIA “Dino Zoo” direktors Kaspars Siļķe
 • SIA “Dino Zoo” akcionārs, īpašnieks Dušens Plačeks
 • Juglas dzīvnieku patversmes “Labās Mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa
 • Latvijas Kinoloģiskās Federācijas (LKF) prezidente Vija Klučniece
 • “Dino Zoo Pasaule” izstāžu zāles Dino Zoo Arēnas vadītāja Tatjana Bodricka ar savu komandu
 • “Dino Zoo Pasaule” vēstneši, kuri ir kopā ar saviem mīluļiem

 

 

 

  

 

Furšeta galds viesiem no restorana GOLDEN COFFEE

  

 

Pirmo reizi Latvijā ir uzstādīts cilindriskais akvārijs, kura augstums ir 2,3 metri un tilpums - 4 tonnas. Akvārijs ir izgatavots no akrila, kas nav ierasti Latvijai. Akrils ir 17 reizes izturīgāks kā stikls, no tā iespējams izgatavot jebkura augstuma un formas akvārijus.

Akvārija konstrukcijas un attīrīšanas iekārtas pamatā ir tas pats princips, kāds tiek izmantots okeanāriju projektēšanā. Tāpēc varam runāt par pirmo mini-okeanāriju Latvijā. Akvāriju uzstādīja firma AKVASERVISS, un firmas speciālisti turpinās rūpēties par tā iemītniekiem.

Akvārijā ir ievietotas Klusā okeāna un Indijas okeāna jūras zivis. Atklāšanas brīdī tajā atradīsies aptuveni 70 jūras zivis. Šeit pārstāvēti arī dzīvie koraļļi no visas pasaules. Kolekciju tiek plānots nepārtraukti papildināt.

Informāciju par zivīm un koraļļiem varēs atrast elektroniskajā informatīvajā planšetē līdzās akvārijam.

Firmas AKVASERVISS dibinātājs un vadītājs Jevgēnijs Vetrovs, Latvijas tirgū darbojas kopš 1995.gada

 

 

“Dino Zoo Pasaule” vēstneši, kuri ir kopā ar saviem mīluļiem:

 • Armands Simsons
 • Kristīne Garklāva
 • Vija Klučniece
 • Vladimirs Vells
 • Irina Beinaroviča
 • Inna Grinn

 

 

 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv