Kuklačova Kaķu teātra izrāde Klauns un kaķi
Labu tradīciju atdzimšana

Labu tradīciju atdzimšana

«12.aprīlī Nils Ušakovs pasniedza Rīgas pilsētas mēra kausu labākajam LKF izstāžu sunim»

12.aprīlī uz Rīgas Domi tika aicināta Latvijas Kinoloģiskās Federācijas prezidente Vija Klučniece, LKF izpilddirektore Lilija Troicka, Ilze un Andrejs Fraimaņi ar savu titulēto mīluli Mr. Gently.

Tieši falēnes šķirnes suns vārdā Mr. Gently sapulcināja visus uz svinīgo pasākumu, jo tieši viņam pats Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs pasniedza kausu par spīdošiem sasniegumiem.

 

Informācijai: falēne (no franču valodas “naktstauriņš”) ir viena no vecākajām dekoratīvajām suņu šķirnēm ar 800-gadu vēsturi. Šajos graciozajos suņos lieliski harmonē aristokrātiskums un draudzīgums, lieliskas manieres un rotaļīgs raksturs.

Var teikt, ka Mr. Gently ir viena no Latvijas vizītkartēm, viņš ir 60 pasaules valstu čempions, 2011., 2012., 2013.gadāLatvijas Kinoloģiskās Federācijas labākais izstāžu suns starp visām šķirnēm! Pasaules uzvarētājs 2012., 2013., 2015.gadā. Eiropas uzvarētājs 2011., 2012., 2013., 2014.gadā. 2012. un 2014.gadā uzvarējis Amerikā un Karību jūras baseina valstīs. 204 reizes kļuvis par labāko šķirnes pārstāvi un 200 reizes stāvējis uz paaugstinājuma, iekarojis godalgotas vietas grupā un Best in Show!

Ilze un Andrejs Fraimaņi

Mr. Gently, Ilze un Andrejs Fraimaņi bija pagodināti pārstāvēt mūsu valsti Latviju prestižajā suņu izstādē EUKANUBA WORLD CHALLENGE 2013.gadā Orlando, ASV, kas ir Mr. Gently izstāžu karjeras augstākais sasniegums. Mr. Gently iekļuva finālā starp labākajiem 12 pasaules suņiem!

Visā pasaulē slavenā falēnaMr. Gently īpašnieki Andrejs un Ilze Fraimaņi: “Mēs domājam, ka katra uzvara ir ļoti īpaša, jo sevišķi tad, kad saņemam tik lielisku kausu šeit mājās, savā valstī. Kad iegūstam kausus citās valstīs, sajūta ir tāda pati. Kad mūsu panākumus novērtē šeit - mājās, tas ir divkārt patīkami. Pat vairāk kā divkārt patīkami. Mēs esam ļoti laimīgi.”

Vija Klučniece, FCI tiesnese, Latvijas Kinoloģiskās Federācijas prezidente

Vija Klučniece, Latvijas Kinoloģiskās Federācijas prezidente: “Es uzskatu, ka Rīga var lepoties ar suņu kvalitāti! Un tas ir ļoti prestiži, ka augsto balvu ir saņēmis viens no Latvijas izstāžu suņiem. Šāda balva tiek pasniegta neatkarīgi no partijām un politiskās pārliecības, tā piešķirta sunim, kas pavasara suņu izstādē Rīgāparādījis visaugstākos rezultātus. Kauss tika piešķirts šodien! Ceram uz ikgadēju turpinājumušai tradīcijai.”

 

Reklāma
www.ZOOnet.lv
Populārākais
uz augšu!
Яндекс.Погода
Траст cocktail.lv Настоящий ПР cocktail.lv